22 września 2023

Ready for Take off: A320 Simulator Download

Ready for Take off: A320 Simulator to zaawansowany symulator lotniczy. W grze skupiono się na dwóch rodzajach samolotów. Chodzi o pasażerski samolot średniego zasięgu Airbus A 320 oraz lekki, dwusilnikowy samolot turystyczny Beechcraft Baron. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio ExViRe,

Ready for Take off: A320 Simulator Download Repack

Ready for Take off: A320 Simulator prophet

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Mechanika w Ready for Take off: A320 Simulator przypomina to, co możemy znaleźć w klasycznym symulatorze. Poznajemy więc tajniki latania wspomnianymi samolotami (w zależności od wielkości samolotu latanie nim jest znacznie trudniejsze).

Twórcy gry nie zapomnieli oczywiście o tym, by wyposażyć grę w specjalny dodatek dla początkujących. Mamy tu garść samouczków, które powinny pomóc nawet tym osobom, które w życiu nie miały nic wspólnego z lataniem. Jeśli i Ty do nich należysz i jednocześnie bardzo chciałbyś nauczyć się latać (przynajmniej w świecie wirtualnym), koniecznie pobierz na swój komputer grę Ready for Take off: A320 Simulator Download i ciesz się rozrywką najwyższych lotów.

Oczywiście nie zapomniano o prawdziwych „wyjadaczach”. W grze mamy więc do dyspozycji w 100 procentach odwzorowany kokpit obydwu samolotów. Jest on w pełni integralny, co oznacza, że naciśnięcie każdego z przycisków wiąże się z określonymi konsekwencjami. Co ważne – z głośników wciąż napływają do nas zupełnie nowe informacje (zarówno od innych pilotów, jak też od ludzi zajmujących się kontrolą lotu). Dzięki tym rozwiązaniom rozgrywka jest jeszcze bardziej klimatyczna i realistyczna. Jeśli więc jesteś prawdziwym miłośnikiem latania, który w świecie wirtualnym (bądź w realu) wylatał już ileś tam godzin, koniecznie pobierz na swój komputer Ready for Take off: A320 Simulator Download i przekonaj się, że dzięki zwykłej grze na PC również możesz szlifować swoje umiejętności.

Tryby gry

Ready for Take off: A320 Simulator jest dostępny w kilku trybach. Pierwszy z nich umożliwia przelot pomiędzy dwoma wybranymi przez nas lotniskami. Do dyspozycji mamy między innymi Hamburg, Dusseldorf, Zurych, Paryż, Londyn, Nicea, Palma de Mallorca i Antalya oraz wyspę Kos.

Kolejnym trybem w grze jest tak zwany tryb kariery – doskonalimy w nim nasze umiejętności, zdobywamy kolejne punkty doświadczenia i uprawnienia, które będą nam potrzebne w dalszej pracy.

Nie zapomniano również o miłośnikach losowych rozgrywek. W grze można wylosować swój własny lot a następnie wykonać go według realistycznych zasad panujących w grze. Jeśli więc i Ty chcesz stać się wirtualnym „wyjadaczem przestrzeni” koniecznie pobierz na swój komputer Ready for Take off: A320 Simulator Download i zdobywaj doświadczenie!

Kwestie techniczne

Co prawda jeśli chodzi o oprawę graficzną Ready for Take off: A320 Simulator jest grą mniej dopracowaną niż rozwiązania konkurencyjne, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że pod względem merytorycznym jest to najlepsza produkcja dostępna obecnie na ogólnoświatowym rynku. Realistycznie odwzorowany jest nie tylko kokpit, ale też lotniska i obszar nad którym aktualnie przelatujemy.

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Wymagania techniczne

  • Procesor – Dual Core 3.0 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • Karta grafiki – 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 20 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Ready for Take off: A320 Simulator Pobierz pełna wersja

Ready for Take off: A320 Simulator steam

Pobierz za Darmo!

  • Exsite Ready for Take off: A320 Simulator Darkwarez
  • Download Ready for Take off: A320 Simulator free
  • Chomikuj Ready for Take off: A320 Simulator PC
  • Reloaded Ready for Take off: A320 Simulator torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *