23 września 2023

Rescue 2013 Everyday Heroes Download

Produkcja przede wszystkim skierowana do graczy którzy kiedyś w dzieciństwie myśleli zostać strażakami. Gra została przygotowana przez fińskie studio Fragment Productions. Możesz już teraz pobrać w pełnej wersji oraz języku polskim zupełnie za darmo Rescue 2013 Everyday Heroes Download na PC. Gatunek łączący symulację wraz z strategią ekonomiczną pozwalający zasmakować widowiskowych akcji służb ratowniczych.

Rescue 2013 Everyday Heroes Download PC

Exsite Rescue 2013 Everyday Heroes

Pobierz za Darmo!

Wcielimy się w rolę komendanta bardzo dużej jednostki strażackiej. Do naszych obowiązków będzie należeć kierowanie podległymi strażakami, podczas odbywanych akcji ratowniczo-gaśniczych i nie tylko. Bardzo ważnym aspektem zabawy jest również zarządzanie komendą, czyli prowadzenie polityki kadrowej, zakup specjalistycznego sprzętu, szkolenie personelu, a także utrzymanie w gotowości bojowej ludzi jak i maszyn. Pobierz więc za darmo Rescue 2013 Everyday Heroes Download na swój komputer PC i zostań komendantem jednostki strażackiej.

Gra będzie oferować nam trzy tryby rozgrywki takie jak: management mode – z naciskiem na element zarządzania, free play – swobodna gra, action mode – duży nacisk na elementy akcji. Podczas naszej zabawy, możemy być dowódcą oddziału strażaków wybranych spośród galerii 40 postaci, każda z nich posiada własną historię jak i również różniące się umiejętności. Autorzy zadbali także o dość bogaty asortyment sprzętu, z którego przyjdzie nam korzystać podczas wykonywania różnych zadań.

Oprawa audiowizualna wskazuje nam nieco na niskobudżetową produkcję. Gra posiada trójwymiarowe środowisko graficzne, jednakże nie zachwyca szczegółowością postaci czy też różnych obiektów. Pobierz pełną wersję Rescue 2013 Everyday Heroes Download na komputer PC za darmo. Jeśli chciałbyś zostać strażakiem, czy też może w przyszłości komendantem, ten symulator gry zdecydowanie jest dla Ciebie, możesz się wiele z niej nauczyć.

Rescue 2013 Everyday Heroes Pobierz PL

Symulator Straży Pożarnej

Rescue 2013 Everyday Heroes Free Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Rescue 2013 Everyday Heroes Chomikuj
  • Exsite Rescue 2013 Everyday Heroes Pobierz za darmo
  • Torrent Rescue 2013 Everyday Heroes Free Download
  • Symulator Straży Pożarnej Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *