20 czerwca 2024

Rig’n’Roll Download

Wydana przez firmę Buka Entertainment kontynuacja z serii Hard Truck, czyli mowa tu o kolejnym symulatorze ciężarówek Rig’n’Roll Download – pełną wersję tirowca pobierzesz już teraz za darmo w polskiej wersji językowej. W grze wcielamy się w przedsiębiorcę, który przyjechał do Kalifornii i planuje rozwinąć biznes – jego decyzją jest przewóz różnych towarów.

Rig’n’Roll Download – Pobierz za darmo

Rig’n’Roll Download

Pobierz za Darmo!

Zasady rozgrywki w Rig’n’Roll Tirowiec nie zostały wiele zmienione co do poprzednika, jak na kontynuację przystało wprowadzono wiele nowych elementów. Różnicę jaką zobaczymy na samym początku to wielkość mapy. Poruszamy się po wirtualnej Kalifornii, napotkamy niewielkie wioski, popularne miasta jak San Francisco, San Diego czy Los Angeles. Spory nacisk autorzy położyli na realizm gry Rig’n’Roll. Zasiądziemy za kierownicą prawdziwych ciężarówek, modele zostały bardzo dobrze odwzorowane. Innowacją jest wprowadzony dobrze wykonany model uszkodzeń. Wypadki czy kolizje będą się odbijać na osiągach i wyglądzie ciężarówki.

Wprowadzono nowy silnik graficzny enginie, dzięki któremu zobaczymy więcej szczegółów w dużej mierze otoczenia. Zabawa polega na dowożeniu towarów do wyznaczonych na mapie miejsc. Gracz musi konkurować z innymi przewoźnikami gdyż nie jest sam, a konkurencja próbuje go wyprzedzić. By zdobyć sukces musimy się zdecydować pomiędzy ostrożną jazdą lub dotarciem na pierwszym miejscu. Następne wykonane zlecenia podniosą nasz prestiż i będziemy mogli wykonywać trudniejsze przejazdy ale i lepiej płatne. W dalszej części gry zarządzamy naszą firmą, musimy kupować ciężarówki i zatrudniać kierowców. Pobierz za darmo Rig’n’Roll Download w pełnej wersji na swój komputer i sprawdź czy dasz radę stać się Tirowcem.

Rig’n’Roll Tirowiec Download – Pełna Wersja

Rig’n’Roll Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Exsite Rig’n’Roll Download Free
  • Pobierz Rig’n’Roll Pełna wersja
  • Torrent Rig’n’Roll Free Download
  • Chomikuj Rig’n’Roll Pobierz za darmo
  • Free Download Rig’n’Roll PC Pebx
  • Rig’n’Roll Tirowiec Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *