17 maja 2024

Robot Squad Simulator 2017 Download

Światowy rynek symulatorów przyzwyczaił nas już do tego, że gry tego typu polegają przede wszystkim na prowadzeniu samolotu lub też wcielaniu się w operatora koparki, albo ewentualnie kierowcę pociągu. Rzecz jasna nie ma w tym nic złego i tego rodzaju tradycyjny element świata gier od wielu lat miał swoich zagorzałych i wiernych fanów. Jednak nowa produkcja wydana właśnie przez firmę PlayWay S.A., a stworzona przez niezależny zespół Bit Golem proponuje nam coś nowego. Coś co powinno przypaść do gustu zarówno dotychczasowym fanom symulacji jak i początkującym miłośnikom tego gatunku. Pobierz Robot Squad Simulator 2017 Download i przeżyj prawdziwe emocje prowadząc specjalistyczne roboty do akcji wojskowych albo ratunkowych.

Robot Squad Simulator 2017 Download pełna wersja

Robot Squad Simulator 2017 crack

Pobierz za Darmo!

Roboty dla wojska, służb ratowniczych, są w naszych rękach

Technologia się rozwija w olbrzymim, wręcz geometrycznym tempie. Jest to stwierdzenie raczej oczywiste. Jednak nie chodzi tu tylko o nowe i coraz lepsze możliwości jakie niosą ze sobą gry komputerowe, w tym także oczywiście symulatory, ale także o coraz powszechniejsze wykorzystywanie maszyn i robotów w wielu nowych sytuacjach. Współcześnie roboty do zadań specjalnych stały się na tyle powszechnym zjawiskiem, że powoli wszystkich przestaje dziwić ich coraz szersze zastosowanie. Korzysta z nich armia, brygady antyterrorystyczne, ale i służby ratunkowe. Właśnie to ciekawe zjawisko wykorzystali twórcy gry Robot Squad 2017, czyniąc z niego ciekawy, bardzo oryginalny symulator. W końcu jak często zdarza nam się brać udział w misjach szpiegowskich, czy też podkładać materiały wybuchowe? Pobierz Robot Squad Simulator 2017 Download, a staniesz przed zadaniami, które do tej pory mogłeś podziwiać tylko na filmach akcji.

Fabuła w nowoczesnym świecie robotów

Całość gry opiera się na rozbudowanej fabule składającej się z szesnastu odrębnych misji. Naszymi zadaniami są, przykładowo: neutralizacja ładunków wybuchowych, ratowanie zakładników lub też misje rozpoznawania terytorium. W tym celu stajemy się operatorami niewielkich maszyn, najnowocześniejszych robotów poruszających się tak po lądzie jak i w wodzie oraz w powietrzu. Wraz z naszym rozwojem i pomyślnym wypełnianiem kolejnych misji możemy także ulepszać możliwości naszego zdalnie sterowanego wyposażenia. Pobierz Robot Squad Simulator 2017 Download, a będziesz miał kontakt z wyjątkowo dobrze oddanymi maszynami przyszłości. Na szczęście, na początek nie będziesz pozostawiony samemu sobie. Wszyscy początkujący mogą najpierw skorzystać z możliwości udziału w sześciu misjach treningowych z samouczka.

Niski budżet, ale dobre wykonanie

PlayWay S.A. jest znana przede wszystkim z produkcji gier, które są wydawane przy udziale stosunkowo niskiego lub średniego budżetu. Na szczęście nie widać tego jeśli chodzi o kwestie techniczne i graficzną stronę gry. Trójwymiarowa oprawa tego tytułu może nie jest rewolucyjna, ale prezentuje bardzo przyzwoity poziom, znany także z produkcji stworzonych przy dużo większym budżecie. W trakcie grania w Robot Squad Simulator 2017 obserwujemy świat, robota i dziejącą się akcję z perspektywy trzeciej osoby.

Robot Squad Simulator 2017 Pobierz i zainstaluj

Robot Squad Simulator 2017 Download

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *