22 września 2023

Sailaway: The Sailing Simulator Download

Sailaway: The Sailing Simulator to rozbudowany symulator żeglugi. W grze możemy wcielić się w pasjonata żeglowania i pływać po morzach i oceanach nawet przez wiele miesięcy. Zwłaszcza, że gra charakteryzuje się niesamowicie wysokim poziomem realizmu, który przedkłada się również na czas trwania rejsu. Gra została stworzona przez studio Orbcreation.

Sailaway: The Sailing Simulator Download Reloaded

Sailaway: The Sailing Simulator torrent

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Podczas rozgrywki, gracz może pływać po morzach i oceanach całego świata. Co więcej – do dyspozycji dostaje przeróżne jachty, które mają swoje odwzorowanie w klasycznych modelach. Sailaway: The Sailing Simulator to gra, która charakteryzuje się wysokim realizmem. Dlatego nie zalecamy by na samym początku przygody z żeglowaniem od razu rzucać się – dosłownie i w przenośni – na głębokie wody. Na początkujących i łatwiejszych poziomach znajdują się specjalne samouczki, które wprowadzają w świat żeglugi i pozwalają na w miarę szybkie nauczenie się podstawowych informacji. Jeśli również i Ty jesteś początkujący w tej dziedzinie, koniecznie na swój komputer pobierz Sailaway: The Sailing Simulator Download i dowiedz się czegoś więcej na ten temat. Przekonasz się, że jeśli jesteś sumiennym uczniem, szybko nauczysz się podstawowych technik żeglugi.

Gra na wyższych poziomach oznacza jeszcze większy poziom trudności. Poszczególne akweny nie różnią się pomiędzy sobą wyłącznie temperaturą wody, ale też jej głębokością, wysokością fal i mnóstwem innych czynników, tak charakterystycznych dla nich. W praktyce więc żeglowanie po Morzu Północnym będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż pływanie po Morzu Sargassowym.

Co ciekawe – twórcy gry tak zaprogramowali swoją grę, by czerpała ona aktualne informacje pogodowe na temat konkretnych rejonów mórz i oceanów. Jeśli więc decydujemy się na przepłynięcie wirtualnego Bałtyku w silnie wietrzny dzień, istnieje duże prawdopodobieństwo, że również i Ty w swoim wirtualnym jachcie będziesz musiał się z tym problemem zmierzyć.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – gra zakłada realistyczny czas płynięcia z punktu A do punktu B. Twórcy gry uznali, że może być to zbyt nudna forma rozgrywki nawet dla prawdziwych miłośników żeglarstwa. Dlatego gra posiada opcję żeglowania za pomocą wybranego awatara. O jego postępach będziemy zaś informowani mailami, przychodzącymi na posiadany przez nas adres email. Jeśli więc również i Ty chcesz zagrać w grę, która nie kończy się na kilkudziesięciu godzinach rozgrywki, lecz oferuje w pełni otwarty, zmieniający się świat, koniecznie na swój komputer pobierz Sailaway: The Sailing Simulator Download i ciesz się grą przez długie miesiące.

Kwestie techniczne

Gra jest bardzo dopracowana pod kątem grafiki. Animacja mórz i oceanów jest wykonana naprawdę wzorowo. W szczególny sposób warto podkreślić piękno nocnych rejsów, kiedy to widzimy na niebie aktualne pozycje poszczególnych gwiazd!

Gra umożliwia prowadzenie rozgrywki zarówno w trybie single jak i w trybie online. W tej drugiej opcji możliwe jest zaproszenie innych uczestników wirtualnego żeglowania na swój pokład i uzyskania od nich pomocy. Jeśli więc lubisz pływać z innymi, pobierz Sailaway: The Sailing Simulator Download na swój komputer i ciesz się nowym wymiarem rozrywki.

Wymagania techniczne

  • Procesor – Intel Core 2 Duo 2.0 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 2 GB RAM,
  • Karta grafiki – 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 300 MB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/10

Sailaway: The Sailing Simulator Pobierz pełna wersja

Sailaway: The Sailing Simulator torrent

Pobierz za Darmo!

  • Download Sailaway: The Sailing Simulator Warez-bb
  • PC Exsite Sailaway: The Sailing Simulator Reloaded
  • Chomikuj Sailaway: The Sailing Simulator Download
  • Pobierz Sailaway: The Sailing Simulator Darkwarez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *