23 września 2023

Scania Truck Driving Simulator Download

Jesteś fanem, chciałbyś zostać kierowcą samochodów ciężarowych? Sprawdź się i pobierz już teraz za darmo Scania Truck Driving Simulator Download. Kolejny symulator czeskiego studia SCS Software, które głównie zajmuje się tworzeniem symulatorów z naciskiem na wysoki realizm i autentyzm świata. Projekt powstał z współpracą firmy Scania, a więc podczas gry zasiądziemy za kierownicą jednej z maszyn tejże firmy.

Scania Truck Driving Simulator Download

Scania Truck Driving Simulator Pobierz

Pobierz za Darmo!

Czeka na nas wiele trybów rozgrywki jednego gracza (single player), które pozwolą nam na sprawdzenie swych umiejętności prowadzenia ciężarówką. Zabawę w STDS zaczynamy od egzaminu prawo jazdy na kategorię „C” oraz testy na szybkość naszej reakcji. Osoby niepewne swych umiejętności oraz które nie grały w żaden taki symulator lub po prostu którzy chcą poćwiczyć, powinni zapoznać się z tymi trybami rozgrywki przed wyruszeniem w trasę. Uzyskując pozytywne wyniki sprawdzianów umiejętności zostaniemy dopuszczeni do zawodów Young European Truck Driver. Konkurs ten odwzorowuje wyścigi, które regularnie odbywają się w Europie pod logiem firmy i patronatem Scania, będącym głównym elementem Scania Truck Driving Simulator. Wysoki poziom tego wyzwania jest idealny dla doświadczonych graczy.

Możemy w grze wypróbować tor testowy firmy Scania, znajdujący się w Szwecji, jest on idealnie odwzorowany do tego który występuje w rzeczywistości. Spokojnie będziemy mogli przetestować różne modele pojazdów tejże firmy i wybrać ten który najbardziej nam odpowiada. Następnym trybem jest Wolna Jazda, możemy przemierzać spore obszary transportując przeróżne towary z jednego miejsca na drugie odległe o wiele kilometrów. Gdy w Scania Truck Driving Simulator przewożenie towarów stanie się dla nas nudne możemy przejść na tryb Extreme Trucker gdzie będziemy wykonywać ekstremalne wyzwania na obszarze Europy. Wprowadzono nowe efekty graficzne, opcję stopniowania trudności i idealnie odwzorowane modele samochodów ciężarowych firmy Scania. Pełną wersję tego symulatora ciężarówek możesz pobrać za darmo Scania Truck Driving Simulator Download – sprawdź swoje umiejętności już teraz!

Scania Truck Driving Simulator Pobierz za darmo

Scania Truck Driving Simulator Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Scania Truck Driving Simulator Chomikuj
  • Pobierz Scania Truck Driving Simulator Torrents
  • Scania Truck Driving Simulator Pobierz za darmo
  • Exsite Scania Truck Driving Simulator Download Free
  • Pebx Scania Truck Driving Simulator PC Download
  • Pełna Wersja Scania Truck Driving Simulator Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *