28 listopada 2023

Silent Hunter 5 Pobierz

Obejmij dowodzenie nad okrętem podwodnym z okresu drugiej wojny światowej Silent Hunter 5 Pobierz za darmo! Jest to świetny symulator okrętów łodzi podwodnych. W tej części przyjdzie nam się zmierzyć z wrogami na Oceanie Atlantyckim i Morzu Śródziemnym, jako dowódca U-boota (niemiecki okręt podwodny) będziemy polować na statki Aliantów. Czeka na nas dynamiczna kampania w której nasz zwycięstwa lub porażki mają wpływ na jej przebieg. Weźmiemy także udział w słynnych bitwach morskich.

Silent Hunter 5 Pobierz za darmo!

Silent Hunter 5 Download

Pobierz za Darmo!

W Silent Hunter 5: Bitwa o Atlantyk wprowadzono interaktywne wnętrze okrętu, sterowanie przypominające znane z gier FPS, klawisze WSAD służą do poruszania, myszka rozglądanie się i klikanie w elementy interaktywne. Aby skorzystać z danego urządzenie musimy pod niego podejść, odpalanie torped możliwe tylko patrząc przez peryskop. Często więc może zdarzyć się nam że nie będzie nas na miejscu gdzie dzieje się coś ważnego. Możemy cumować w portach, gdzie uzupełnimy uzbrojenie, paliwo czy dostaniemy nowe misje do wykonania.

Nowością są wprowadzone morale załogi. Nasze polecenia będą powodować jego spadek, aby zwiększyć morale musimy wykonywać skuteczne ataki torpedowe, czy też pozytywne wypełnienie misji. Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic oferuje system rozwoju załogi, po wykonanym zadaniu otrzymujemy punkty doświadczenia oraz umiejętności, możemy je przydzielać naszej załodze, co w rezultacie wpłynie na np. szybsze wykonywanie rozkazów, celność torped, szybsze przeładowania itp. Pełna wersja gry Silent Hunter 5 Pobierzesz za darmo na naszej stronie i staniesz się dowódcą niszczycielskiego okrętu podwodnego!

Silent Hunter 5 Download – Pełna Wersja

Silent Hunter 5 Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Silent Hunter 5 Chomikuj
  • Pobierz Silent Hunter 5 Torrent Crack
  • Silent Hunter 5 Battle of the Atlantic Free Download
  • Exsite Silent Hunter 5 Pobierz za darmo
  • Silent Hunter 5 Download Free
  • Pebx Silent Hunter 5 Bitwa o Atlantyk PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *