22 września 2023

SimpleRockets 2 Download

SimpleRockets 2 jest kontynuacją gry z 2015 roku o tym samym tytule. Podobnie jak poprzednik, przypadnie do gustu większości wielbicieli gier, w których należy budować rozmaite pojazdy.

Producent: Jundroo
Wydawca: Jundroo
Data premiery: 8 listopada 2018 (steam)
Ocena użytkowników: 5,1/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 2 173

SimpleRockets 2 Pobierz pełna wersja

SimpleRockets 2 do pobrania

Dane podstawowe

SimpleRockets 2 została wydana i wyprodukowana przez amerykańskie studio Jundroo. Temat przewodni tej gry jest idealnym odwzorowaniem SimpleRockets 1, jednak jej twórcy zadbali o to, by mechanika została znacząco rozbudowana. Gra należy do gatunku symulacji kosmicznych.

Na jakie platformy?

SimpleRockets 2 można znaleźć w wersji na Androida, iOS, Microsoft Windows, a także macOS. Jeśli masz ochotę sprawdzić się w roli konstruktora różnego rodzaju pojazdów kosmicznych, pobierz tę grę za darmo i ciesz się przyjemną rozgrywką, a także wysokiej jakości grafiką.

Wielu graczy z pewnością ucieszy informacja, że Jundroo uwzględniło również możliwość dzielenia się swoimi osiągnięciami z innymi graczami. Stworzone przez innych fanów kosmicznych przygód projekty możesz pobrać z oficjalnej strony producenta.

Tryby gry

SimpleRockets 2 jest dostępna tylko i wyłącznie w wersji dla jednego gracza, co jednak nie dziwi. Tego rodzaju symulację bardzo trudno jest wdrożyć w trybie kooperacji, a sama pozycja oferuje na tyle dużo opcji, że żaden gracz nie powinien się nudzić.

Na czym polega gra?

Podstawowym zadaniem gracza jest tworzenie pojazdów kosmicznych – statków, samolotów i wielu innych. Większość elementów maszyn jest modyfikowalna, co oznacza że możesz dostosować je idealnie do swojego gustu i zapotrzebowania. Nowością, która przypadnie do gustu fanom technicznych nowinek, jest możliwość edycji silnika pojazdu. Dodasz mocy swojemu statkowi?

Producent zadbał również o wzrost wiarygodności w trakcie rozgrywki. Nie dolecisz do celu, jeśli nie zadbasz o odpowiednie napełnienie baku, a jeśli utracisz kontrolę nad maszyną – zboczy ona z obranego kursu. Co istotne, pod uwagę musisz wziąć również naturalne uwarunkowania, takie jak temperatura poszczególnych planet.

Idealne odwzorowanie fizyki

SimpleRockets 2 to nie tylko świetne odwzorowanie naturalnych warunków, jakie panują w atmosferze poszczególnych planet. Dodatkowo, w tej grze znajdziesz w pełni trójwymiarową oprawę graficzną oraz sterowanie w dwóch płaszczyznach. Dzięki temu możesz znacznie lepiej zaplanować trajektorię lotu Twojego statku kosmicznego, a jednocześnie – napotykasz na znacznie bardziej realistyczne przeszkody w trakcie lotu.

SimpleRockets 2 Download gra do pobrania

torrent SimpleRockets 2 crack

Wymagania sprzętowe SimpleRockets 2:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *