17 maja 2024

Singles Flirt Up Your Life Download

Wyprodukowana przez Rotobee gra Singles Flirt Up Your Life, to kolejna pozycja z cyklu “tych simowych”. Jednak w przeciwieństwie do dobrze znanego wszystkim pierwowzoru, tutaj otaczający nas świat jest bardziej intymny. Zresztą jak inaczej może on wyglądać, skoro na przeciw siebie stają samotni mężczyźni i samotne kobiety?

Singles Flirt Up Your Life Download – do pobrania

za darmo Singles Flirt Up Your Life steam

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Singles Flirt Up Your Life to gra w której jak sama nazwa wskazuje spotykają się dwaj single – kobieta i mężczyzna. Razem wynajmują oni mieszkanie w jednym z dużych, europejskich miast. I na tym cała liniowość gry się kończy…

Od teraz wszystko zależy od inwencji twórczej gracza. Chcesz przekonać się jak to wygląda w grze? Koniecznie pobierz na swój komputer Singles Flirt Up Your Life Download i sprawdź, jak łatwo można wpływać na ludzkie emocje i uczucia. Zwłaszcza w świecie wirtualnym. W grze możesz wszystko – od zupełnie oschłego podejścia do Twojego wirtualnego kompana, aż po gorący romans, seks i miłość do końca życia.

Choć wybrane przez nas postaci są wciąż fizycznie takie same (możemy wybierać jedynie między TĄ kobietą i TYM mężczyzną), to nic nie stoi na przeszkodzie, by móc własnoręcznie zdefiniować ich charakter. Mamy do wyboru aż kilkanaście różnych opcji, które w efekcie dają nawet kilkaset różnych kombinacji charakteru. Zresztą chwała producentom za ten krok – bez niego, byłoby w grze nieco nudno… Jeśli więc chcesz stworzyć własną postać i nadać jej charakterystyczne cechy (może i takie, których nigdy nie chciałbyś mieć), koniecznie pełna wersja Singles Flirt Up Your Life pobierz i sprawdź, jak nawet niewielkie zmiany w charakterze postaci, mogą owocować w codziennym “rzeczywistym” życiu.

Interfejs gry

Interfejs w Singles Flirt Up Your Life w znacznym stopniu przypomina swojego “simowego” protoplastę. Jednak należy podkreślić, że pod względem graficznym gra w dosyć dużym stopniu odbiega od niego. Postaci wydają się znacznie bardziej kanciaste i sztuczne. Podobnie zresztą sprawa wygląda z ich zachowaniem, cechami charakterystycznymi itd. Jeśli więc chcesz się przekonać, jak wygląd uboższy kuzyn The Sims, koniecznie pobierz na swój komputer Singles Flirt Up Your Life Download i stwórz nową, wirtualną przyjaźń.

Gra posiada w pełni intuicyjne menu i rzecz jasna – trójwymiarową grafikę. Komunikacja ze światem gry nie jest zbyt skomplikowana, choć na bardziej głębokie myśli i dialogi nie mamy raczej co liczyć…

Co ciekawe – w Singles Flirt Up Your Life musimy uczyć się naszego wirtualnego życia zupełnie “od nowa”. Okazuje się, że przygotowanie zwykłych posiłków może być sporym utrudnieniem, zwłaszcza dla tych osób, które jeszcze nie robiły tego wirtualnie. Trzeba przyznać, że realizm gry jest pod tym względem naprawdę urzekający.

Tryby gry

Rozgrywka w Singles Flirt Up Your Life jest podzielona na kilka specyficznych trybów. I choć gra sama w sobie liniowa nie jest, to taki podział fabuły w pewien sposób tą liniowość wprowadza. W grze znajdziemy kilka rozdziałów, które kończą się wykonaniem określonych zadań. Po ich zakończeniu, niejako z automatu przechodzimy do kolejnego działu naszego życia.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • procesor – Pentium 4 1.5 GHz,
  • pamięć operacyjna – 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza)

Singles Flirt Up Your Life Pobierz / zainstaluj

torrent Singles Flirt Up Your Life chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Singles Flirt Up Your Life Crack pebx
  • Repack Singles Flirt Up Your Life Torrent chomikuj
  • exsiteSingles Flirt Up Your Life Free Download
  • p2p Singles Flirt Up Your Life Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *