2 października 2023

Snowcat Simulator Download

Pełna wersja świetnego symulatora jakim jest Snowcat Simulator Download – pobierz za darmo, dobra gra na zimowe wieczory. To kolejna odsłona symulatora w którym poruszamy się pługiem śnieżnym. Za tytuł odpowiedzialna jest niemiecka firma UIG Entertainment. Podczas sezonu narciarskiego ośrodki wypoczynkowe w górach przeżywają spore oblężenie zapalonych narciarzy.

Snowcat Simulator Download

Snowcat Simulator Download

Pobierz za Darmo!

W Snowcat Simulator naszym zadaniem jest zarządzanie ośrodkiem wypoczynkowym, do naszych obowiązków będzie należeć przygotowanie dróg dojazdowych oraz tras narciarskich. Do naszej dyspozycji oddano szereg maszyn, które ułatwią nam zadanie np. ratraki różnej wielkości w zależności od stopnia zaśnieżenia. Zasiądziemy za sterami spychaczy, pługów czy też armatek śnieżnych. Bowiem może się zdarzyć iż nasz stok nie będzie dobrze dośnieżony.

Grafika typowa jak na ten gatunek, na uwagę zasługują animowane modele wyciągów, turystów, zmienne warunki atmosferyczne czy tez pory dnia i nocy. Nieraz nasze obowiązki będziemy musieli wykonać przed świtem, aby z samego rana przywitać w naszym kurorcie turystów. Zasiądź za sterami sporych maszyn do odśnieżania jak i naśnieżania stoków, pobierz teraz za darmo pełną wersję gry Snowcat Simulator Download.

Snowcat Simulator Pobierz za darmo!
Pełna wersja PL

Snowcat Simulator Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Snowcat Simulator Chomikuj
  • Pobierz Snowcat Simulator Torrent
  • Snowcat Simulator Pobierz za darmo
  • Exsite Snowcat Simulator Free Download
  • Pebx Snowcat Simulator Download
  • Snowcat Simulator Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *