23 września 2023

Space Engineers Download

Space Engineers to osadzony w kosmosie sandbox. Produkcja jest drugim w kolejności dziełem czeskiego studia Keen Software House, założonego w 2010 roku przez twórców zręcznościowej gry Miner Wars 2081. Tytuł udostępniony został graczom już na wczesny etapie produkcji, ale jego elementy były stale rozwijane. Z tego względu niektóre opcje przestały być z czasem dostępne. Jeżeli jesteś fanem sandboksów, pobierz Space Engineers Download i wkrocz do tajemniczego świata kosmosu.

Space Engineers Download – do pobrania na PC

Space Engineers steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Space Engineers

Historia przedstawiona w grze Space Engineers ma miejsce w świecie przyszłości, ale przy jego projektowaniu twórcy postanowili oprzeć się wyłącznie na współczesnych dokonaniach NASA. Dzięki temu w grze nie zostały zamieszczone elementy, których stworzenie w ciągu najbliższych sześćdziesięciu lat jest niemożliwe. Gracz wciela się w jednego z inżynierów, którego zadaniem jest rozbudowa stacji kosmicznych. Do jego obowiązków należy również konstruowanie nowych statków i budowli, a także wykorzystywanie zdobytych jednostek i zasobów. Jeżeli chcesz zostać prawdziwym międzygwiezdnym inżynierem, pobierz Space Engineers Download i zadbaj o własną stację kosmiczną.

Mechanika w grze Space Engineers

Gracz wykonuje wszystkie działania z pomocą nieskomplikowanego w obsłudze interfejsu oraz kilku narzędzi. Podobnie jak w przypadku innych sandboksów, swoboda działania w Space Engineers jest bardzo duża. Główny bohater sam konstruuje poszczególne maszyny wydobywcze, statki czy stacje. Wszystkie okręty muszą otrzymać silniki kierunkowe, generator energii oraz kokpity, dzięki czemu będzie się dało własnoręcznie nimi pilotować. W tym zakresie możliwości gry również są bardzo duże. Gracz może zbudować zarówno ogromny frachtowiec, jak i proste myśliwce. Jeżeli jesteś miłośnikiem międzygwiezdnych wojaży, pobierz Space Engineers Download i stwórz własną kosmiczną flotę.

Tryby gry Space Engineers

W finalnej wersji Space Engineers, najważniejszym wariantem rozgrywki jest Przetrwanie. W tym trybie gracz musi na bieżąco pozyskiwać rudę z surowców, ponieważ zasoby są znacząco ograniczone. Zabawa wymaga ponadto aktywnego radzenia sobie z różnymi zagrożeniami. Wiele możliwości oferuje również tryb dla wielu graczy. Inżynierzy mogą nawiązywać ze sobą współpracę lub konkurować, budując stacje i tworząc maszyny bojowe. Jeżeli lubisz grę wieloosobową, pobierz Space Engineers  Download i zaproś znajomych do zabawy. Gracze mogą spokojnie konstruować wspólne bazy lub toczyć efektowne walki kosmiczne.

Kwestie techniczne gry Space Engineers

Space Engineers to gra opracowana na silnik autorskim VRAGE 2.0, dzięki czemu grafika prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na szczególne uznanie zasługuje jednak przede wszystkim zaawansowany silnik fizyczny, wyróżniający się wysokim poziomem realizmu. Poszczególne obiekty da się dzięki temu swobodnie modyfikować, demontować i uszkadzać, a nawet trwale niszczyć. Zaawansowana technologia pozwala na przykład na bezproblemowe wywiercenie w asteroidzie dziury na wylot.

Space Engineers Pobierz pełna wersja

Space Engineers Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Space Engineers Torrent
  • Pobierz Space Engineers Chomikuj
  • Exsite Space Engineers Download PC
  • Pebx Space Engineers Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *