29 września 2023

Spintires: Chernobyl Pobierz za darmo

Gra Spintires: Chernobyl do pobrania pozwala graczom przenieść się do kwietnia 1986 roku, kiedy to nieopodal ukraińskiego miasta Czernobyl nastąpił wybuch reaktora jądrowego. Jeśli tak jak mnie, was również interesują darmowe gry jak najszybciej naciśnijcie przycisk download, aby przekonać się, jak wyglądał świat po wielkiej ukraińskiej tragedii.

Spintires: Chernobyl Download – Pełna Wersja PC

Spintires: Chernobyl pobierz

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Spintires: Chernobyl jest niezwykle realistycznym symulatorem jazdy przenoszącym graczy na Ukrainę, do kwietnia 1986, w okres wybuchu reaktora jądrowego. Gra została wydana przez : IMGN.PRO (polskim wydawcą gry jest Cenega S.A.). Gra dostępna jest na PC. W grze dostępne są zarówno angielskie jak i polskie napisy. Spintires: Chernobyl to dodatek do gry Spintires. W przypadku tej gry gracz może grać samodzielnie bądź skorzystać z trybu multiplayer.

Fabuła Spintires Chernobyl

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że sprawa Czarnobyla to jedna z najgłośniejszych, a zarazem najtragiczniejszych wydarzeń z lat 80-tych XX wieku. Dzień 26 kwietnia 1986 wiele zmienił w życiu nie tylko lokalnej społeczności, ale również i całej Ukrainy oraz dużej części Europy. Niewinna z pozoru usterka wykryta w czasie testu bezpieczeństwa w elektrowni jądrowej w Czarnobylu przyniosła wiele negatywnych skutków.

W grze Spintires: Chernobyl download gracze wcielają się w postać, której główne zadanie polega na przedostaniu się do strefy skażenia, w której znaleźć musi jak najwięcej zdrowych drzew. Drzewa te musi jak najszybciej i najsprawniej wydostać ze strefy zagrożenia. W grze pojawiają się bardzo nowoczesne pojazdy, różniące się często nie tylko stylistyką, ale również i prezentowanymi możliwościami.

Chernobyl to dla wielu niesamowita historyczna przygoda. Bez wątpienia na zachwyt nad grą dość duży wpływ ma idealna grafika oraz bardzo staranne i realistyczne odwzorowanie wszystkich elementów.

Wydarzenia w grze toczą się w prawdziwych miejscach. Co ciekawe, wyglądają one w świecie gry niemal dokładnie tak samo, jak w świecie rzeczywistym. Bohaterowie krążą tu pomiędzy Czarnobylską Elektrownią Jądrową, miastem Prypeć, Czerwonym Lasem, Jeziorem Kupsta a Dugą Radarem.

Podsumowanie

Gra bez wątpienia pod wieloma względami stanowi produkcję doskonałą. Gra nie tylko jest bardzo ciekawa, ale również jej wykonanie pod względem technicznym stoi na bardzo wysokim poziomie. Dlatego też jeśli lubisz gry darmowe wzorowane na wydarzeniach pochodzących z historii, to nie zwyklekaj tylko jak najszybciej pobierz Spintires: Chernobyl.

Dla większego smaczku i zachęcenia do sprawdzenia możliwości jakie daje gra Spintires, do niektórych wersji dodana została specjalna plansza. Dzięki której można testować wszystkie pojazdy dostępne w grze. Dla wielu jest to możliwość bardzo ciekawa, powodująca że gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza.

W Grze dostępny jest także licznik Geigera – to właśnie on informuje graczy o tym, która obszary i w jak intensywnym stopniu zostały poddane napromieniowaniu. To duża podpowiedź dla gracza.

Spintires: Chernobyl Pobierz grę za darmo

Spintires: Chernobyl download

Download free

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 9600 GT
  • Miejsce na dysku: 2 GB RAM
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

 

  • Pełna Wersja gry Spintires: Chernobyl torrent chomikuj
  • Pobierz Spintires za darmo cracked darkw
  • free Download Spintires na komputer + dodatki dlc
  • codex symulator ciężarówki do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *