23 września 2023

SpinTires Download

Świetny symulator ciężarówek, po bardzo trudnych terenach Spintires Download – Pobierzesz za darmo w pełnej wersji, wraz z steam co umożliwi Ci granie online z innymi graczami. Mapy po jakich się poruszamy to tereny Rosji, bardzo trudne do pokonania bezdroża i lasy. Naszym zadaniem jest dostawa towaru z jednego punktu do drugiego. Dużym utrudnieniem jest zasłonięty środek mapy, a więc nie wiemy co nas tam czeka.

Spintires Download – Pełna Wersja Steam PL

SpinTires Pobierz

Pobierz za Darmo!

Karierę kierowcy rozpoczniemy w latach 80-tych w byłym Związku Radzieckim, do naszej dyspozycji będą przynależeć różne typy ciężarówek, klasyczny Ziła 130 jak i Urala 4320, a także proste narzędzia do nawigacji. Realizując za dania po drodze odkrywamy części mapy, stacje paliw czy też inne tartaki oraz garaże z pojazdami. Dostaniemy również dostęp do nowych modeli ciężarówek, które można modyfikować, instalując różne usprawnienia.

SpinTires Download to gra stworzona na zbudowanym od podstaw autorskim silniku graficznym VeeEngine. Dzięki temu wielką zaletą gry jest realistyczna grafika, uzyskiwana także na słabszych komputerach, jak i również świetna fizyka. Postawiono na wysoki realizm, będziemy musieli tankować naszą ciężarówkę, a nasz błąd może spowodować zakopanie się w bagnie, czy też duże uszkodzenie wozu.

Pobierz teraz pełną wersję w polskiej wersji językowej Spintires Download za darmo. Zasiądź za sterami wielkich pojazdów ciężarowych i przemierzaj błotniste bezdroża dowożąc towar do celu.

Spintires Pobierz za Darmo

SpinTires Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download SpinTires Torrent
  • Pobierz SpinTires Chomikuj
  • SpinTires Free Download
  • Exsite SpinTires Pobierz za darmo
  • Pebx SpinTires PC Download
  • Steam SpinTires Download

One thought on “SpinTires Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *