17 maja 2024

Spore Download

Pobierz teraz za darmo Spore Download na komputer w pełnej wersji PL. Will Wright znany z wielu hitów takich jak SimCity, czy The Sims stworzył kolejną produkcję jaką jest Spore. W grze musimy stworzyć rozwijającą się cywilizację, zaczynając od samego początku czyli mikroorganizmu. Rozgrywkę podzielono na etapy, w których zajmujemy się rozwojem dziwoląga którego stworzyliśmy.

Spore Download – Pełna Wersja

Spore Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wspomniane etapy to zupełnie nowe mini gry, różniące się jedynie pod względem zasad. Na początku nasza komórka przebywająca w wodzie musi się odżywiać, w tym innymi organizmami, oraz nie dać się zjeść. Jeśli dostarczymy bohaterowi odpowiednią ilość pożywienia, dostaniemy możliwość jego rozwoju oraz przejścia do kolejnego poziomu. Edytor postaci zawsze pojawia się po zakończeniu danego etapu rozwoju. Dowolnie możemy eksperymentować nad wyglądem naszego zwierza, dodając odnóża, otwór gębowy itd. Nie należy z tym przesadzać, dlatego że nasz potworek może mieć problemy z podstawowymi funkcjami życia i nie poradzi sobie w następnych etapach ewolucji.

Rozwijając swoją postać, niebawem obejmujemy dowództwo nad całym plemieniem przez nas wykreowanych istot. Edytor postaci ustępuje narzędziu do konstruowania budynków. Nasza cywilizacja nabiera sił w zależności od naszych dokonań. Kiedy z wioski robi się metropolia należy konkurować z innymi plemieniami. Jeśli skonstruujemy latający talerz, przeniesiemy się w kosmos, gdzie będziemy rozwijać i podbijać następne planety. Gra w Spore jest praktycznie nieograniczona, sami decydujemy co robić i jak mają wyglądać nasze stworki. Od zera czyli małej bakterii do wielkiego międzygalaktycznego imperium. Pobierz już teraz za darmo pełną wersję gry w polskiej wersji językowej Spore Download zbuduj największe imperium w galaktyce!

Spore Download PL – Pobierz za darmo!

Spore Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Spore Chomikuj
  • Pobierz Spore Torrent Pełna Wersja
  • Spore Free Download Cracked
  • Exsite Spore Pobierz za darmo
  • Pebx Spore Download Free

3 thoughts on “Spore Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *