17 maja 2024

Stable Orbit Download

Znudziły Ci się przyziemne symulatory? Zatem wznieś się wysoko ponad linię nieba i zbuduj własną stację kosmiczną! Stable Orbit to debiutancka produkcja jednoosobowego studia Codalyn, z którą przeniesiesz się wprost na orbitę okołoziemską. Realizm, świetnie dopracowane detale oraz masa ciekawych misji – oto cechy charakteryzujące najnowszy tytuł Jima Offermana.

Stable Orbit Download pełna wersja

Stable Orbit download

Pobierz za Darmo!

Stable Orbit to typowy przedstawiciel gier symulacyjnych. Produkcja przenosi gracza w obszar przestrzeni kosmicznej, stawiając przed nim zadanie stworzenia nowej stacji. Jako dowódca będziesz też musiał zarządzać nową jednostką, uwzględniając przy tym wszystkie aspekty jej funkcjonowania. Chcesz poczuć się jak odkrywca bezkresnej przestrzeni? Zatem koniecznie pobierz Stable Orbit Download i ruszaj na misję!

Najlepszą rekomendacją dla nowego symulatora jest samo nazwisko jego twórcy. Jim Offerman w przeszłości stał na czele zespołów projektowych, które pracowały nad pecetowymi portami takich hitów jak choćby Deus Ex: Bunt Ludzkości oraz Tomb Raider. Od nowej gry można zatem oczekiwać wiele i z całą pewnością nikt nie będzie rozczarowany.

Fabuła gry

Akcja gry została przeniesiona do niedalekiej przyszłości, a konkretnie – do roku 2034. Odkąd z orbity okołoziemskiej zniknęła Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, światowe agencje aeronautyki nieco przyhamowały swoją działalność. Marzenie o podboju i kolonizacji przestrzeni kosmicznej zdołało jednak przetrwać, czego wyrazem ma być Kosmiczna Koalicja Wszystkich Narodów. Organizacja ma w planach utworzenie zupełnie nowej stacji, potrzebna jest jednak osoba, która będzie odpowiedzialna za nadzór nad całym procesem i za zarządzanie nową jednostką. Zainteresowany? Gratulacje! Twoja kandydatura została jednogłośnie zaakceptowana! Pobierz Stable Orbit Download i szykuj się do wylotu.

Rozgrywka

Po pięciu latach od dnia zdjęcia z orbity Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, pojawiło się zapotrzebowanie na zupełnie nowy obiekt. Gracz zostaje przeniesiony do przestrzeni okołoziemskiej, gdzie stanie przed zadaniem stworzenia kolejnej stacji. Aby móc poprawnie funkcjonować, nowopowstały obiekt musi być sprawnie zarządzany. Jako dowódca będziesz musiał zadbać o dosłownie każdy, nawet najdrobniejszy aspekt funkcjonowania obiektu.

W swojej nowej produkcji utalentowany twórca postawił przede wszystkim na realizm rozgrywki. Jim Offerman poświęcił sporo czasu na zgłębianie zasad składających się na sprawne funkcjonowanie tego typu obiektów. Należy zatem oczekiwać, że nowy tytuł wyczerpuje wszystkie znamiona dopracowanej gry symulacyjnej. W trakcie rozgrywki pojawia się wiele trudnych wyzwań, którym gracz musi sprostać. Dla Stable Orbit nie zostały przewidziane ograniczenia wiekowe, zatem do wciągającej zabawy może dołączyć każdy fan symulatorów, który zawsze chciał poczuć się jak astronauta wysłany z misją podboju kosmosu.

Wymagania i zalecenia

Do sprawnego funkcjonowania gra potrzebuje systemu Windows 7 64-bit. Wymagania hardwarowe przewidują procesor Dual Core taktowany zegarem o częstotliwości 2,0 GHz, 4 GB pamięci operacyjnej. Rekomendowany układ graficzny to minimum GeForce GTS 450/Radeon HD 1 GB. Twój sprzęt spełnia te wymagania? Zatem pobierz Stable Orbit Download i ruszaj na podbój kosmosu!

Stable Orbit Pobierz CODEX / zainstaluj

crack Stable Orbit pobierz

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *