23 września 2023

Star Conflict Download

Lubisz grać w symulacje kosmiczne? Dzisiaj masz okazję, pobierz pełną wersje – Star Conflict Download. Jest to symulator który ma za zadanie ukazać całe piękno tej gry z myślą o MMO. Warto przy tym zaznaczyć, że jest to debiut tej grupy producentów studia Star Gem, który jest mistrzem w tworzeniu symulacji rosyjskiej Gaijin Entertainment.

[PL] Star Conflict Download

Star Conflict Pełna Wersja

Pobierz za Darmo!

Miałeś już przyjemność zagrania? Nie czekaj, Star Conflict Pobierz i zainstaluj na komputerze PC. Fabuła gry jest na podstawie dalekiej przyszłości, parę tysięcy lat po zdarzeniu gdy ludzie opuścili Ziemię. Interesy w kosmosie zostały podzielone na grupy, są to ogromne zjednoczenia i duża ilość najemników. Wszyscy skupiają się na nowym znalezionym sektorem 1337. Są tam opuszczone miejsca Prekursorów, starej rasy, zabitej przez nieznany dotąd kataklizm. Wszyscy ludzie są skłonni do zabrania wszystkiego co tam się znajduje. Chciwością, tracą na czujności, lecz są święcie przekonani o bezpieczeństwie tego miejsca i duża ilość śmiałków przemierza szlakiem to miejsce. Powodem tej wyprawy jest sława, rozpoznawalność i pieniądze, to dlatego niektórzy są skłonni zaryzykować idąc do Sektora 1337. To właśnie tymi ludźmi będziemy my jako gracze i bohaterowie wyprawy.

Omawiana produkcja Star Conflict do pobrania cechuje się połączone części kosmicznego symulatora oraz MMO. Rozgrywkę rozpoczynamy od utworzenia własnego bohatera. Całość jest bardzo podobne do tradycyjnej produkcji Wing Commander, lecz w tym wydaniu mamy mnóstwo innych towarzyszących nam istot żywych. Mamy możliwość współpracy, komunikacji, lub też walkę o przetrwanie w razie ataku. Fizycznie gra wygląda obiecująco, ponieważ jest bardzo realistyczna, lecz ma w sobie bardzo zaawansowany poziom trudności, co sprawia, że gra podchodzi pod zręcznościowe produkcje. Mamy możliwość wyboru z zestawu wielu statków oraz uzbrojenia, od mniejszych po ogromne oraz szybkie samoloty, ale nie zabraknie także krążowników. Każdy z nich na pewno zostanie wykorzystany w zależności od wykonywanej misji. W trakcie zadań, zdobywamy umiejętności praktyczne i teoretyczne, a maszyny możemy ulepszać wedle swojego uznania.

Podsumowując produkcje, śmiało można przyznać wysoką ocenę, z racji braku konkurenta. Podczas grania mamy do dyspozycji trzy różne pojazdy – uzbrojone, dobrze opancerzone lub słabo lecz bardzo dobrze wyposażone w elektryczne systemy monitorujące i naprowadzające. Taki statek posiada ogromną mobilność i dobrym uzbrojeniem. Kolejnym możliwym frachtowcem będzie – okręt liniowy, który posiada grubą ściankę pola siłowego i większą ilość pancerza. W każdej z tych kategorii są też podobne do wymienionych powyżej. Producenci udostępnili nam szeroki wachlarz podtypów statków, aby urozmaicić rozgrywkę i użyteczność. Każdy z tych spodków posiada swoje zalety jak i wady ! Zapraszamy do pobierania.

Star Conflict Pobierz pełna wersja

Star Conflict Download

Pobierz za Darmo!

  • Star Conflict Download
  • Star Conflict Pobierz za Darmo
  • Star Conflict Pełna Wersja
  • Download Star Conflict
  • Pobierz Star Conflict
  • Star Conflict Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *