25 września 2023

Star Trek: Bridge Crew Download

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów uniwersum Star Treka i symulatorów kosmicznych. Na konferencji na targach E3 studio Ubisoft zapowiedziało swój nowy, rewolucyjny projekt: Star Trek Bridge Crew. To plany stworzenia nowego, kooperacyjnego symulatora kosmicznego działającego w uniwersum Star Treka, stworzonego specjalnie z myślą o okularach VR.

Star Trek: Bridge Crew Download CODEX

Star Trek Bridge Crew download

Pobierz za Darmo!

Symulator kosmiczny stworzony z myślą o okularach VR

Firma Ubisoft nie poprzestaje na grach stworzonych z myślą o PC i konsolach. Zamierza aktywnie wykorzystywać najnowsze technologie wirtualnej rzeczywistości. Gra przeznaczona będzie wyłącznie dla posiadaczy VR. Z jednej strony takie posunięcie może być rozczarowujące dla szerokiej rzeszy fanów studia, którzy jeszcze nie posiadają odpowiedniego sprzętu, z drugiej strony możemy spodziewać się, że z czasem tego rodzaju technologia upowszechni się, a wtedy studio Ubisoft będzie jednym z jej pionierów. Gra zostanie wypuszczona na rynek jesienią 2017 roku. Będzie dostępna w wersjach na Oculus Rift, Playstation VR i HTC Vive. Jeżeli posiadasz tego typu konsolę i jesteś fanem Star Treka, tej jesieni pobierz Star Trek: Bridge Crew download i przeżyj kosmiczną przygodę!

Gra w uniwersum Star Treka

Gra Star Trek: Bridge Crew z pewnością będzie atrakcyjna dla nawet najbardziej wybrednych fanów tego uniwersum. Akcja gry rozgrywa się w realiach znanych nam z najnowszych kinowych filmów. Zaprezentowany na konferencji prasowej E3 zwiastun gry prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Gra robi przyjemne wrażenie pod względem wizualnym, bardzo ciekawe jest, jak te efekty te będą się prezentować się w technologii VR. W grze będziemy eksploatować dotąd nieznany nam zakątek galaktyki nazywany Rowem (The Trench).  Naszym zadaniem będzie znalezienie domu dla rasy Wolkan. Jeśli chcesz wziąć udział w tej misji, pobierz Star Trek: Bridge Crew download.

Fani filmów z uniwersum Star Treka bardzo entuzjastycznie zareagowali na zwiastun, zwłaszcza że znalazły się w nim głosy niektórych znanych z nich aktorów. Pojawili się tu miedzy innymi LeVar Burton, Jeri Ryan i Karl Urban.

Gra w trybie kooperacyjnym

Cała gra zaprojektowana będzie wyłącznie z myślą o trybie kooperacyjnym dla czterech graczy. To kolejne ryzykowne zagranie ze strony studia Ubisoft. Z jednej strony studio realizuje w ten sposób dokładnie przemyślaną, spójną wizję rozgrywki, która może być naprawdę ciekawa, z drugiej strony jest to kolejne ograniczenie.  Gra nie będzie się bowiem nadawała dla osób szukających rozrywki w pojedynkę, a czasem trudno może być skompletować czteroosobową ekipę.

Pomysł studia Ubisoft jest bez wątpienia bardzo ambitny. To dokładnie przemyślana, spójna wizja. Każdy z graczy będzie miał do odegrania inną rolę na statku kosmicznym: oficera taktycznego, inżyniera, kapitana lub sternika. Będziemy wypełniać obowiązki tej postaci na statku kosmicznym sterując maszynami, które znajdują się w jego wnętrzu. Da to możliwość bardzo realistycznych doświadczeń. Jeśli chcesz zapomnieć na chwilę o swoim codziennym życiu i poczuć się naprawdę jak członek kosmicznej załogi, pobierz Star Trek: Bridge Crew download.

Pełna wersja gry jesienią

Na razie firma Ubisoft zaprezentowała jedynie skromne fragmenty rozgrywki. Niebawem jednak zwiedzający targi E3 dostaną demo gry, wtedy będzie wiadomo więcej. Na pełną wersję gry będziemy musieli poczekać do jesieni. Wtedy też przekonamy się, jak w praktyce sprawdza się ambitny projekt firmy Ubisoft.

Star Trek: Bridge Crew Pobierz

Star Trek: Bridge Crew pobierz

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *