27 listopada 2023

Starfighter Origins Download

Starfighter Origins to symulator bojowego statku kosmicznego. Gra czerpie inspirację między innymi z takich tytułów jak Babylon 5 czy też Wing Commander. Za stworzenie gry jest odpowiedzialne studio Mad About Games Studios.

Starfighter Origins Download pełna wersja

Starfighter Origins torrent

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Starfighter Origins przenosi nas w bardzo odległe czasy, kiedy loty kosmiczne (również na skalę międzygalaktyczną) stały się rzeczą powszechną. Ludzie zdążyli już założyć kolonie na innych planetach a co za tym idzie – powstało również kosmiczne piractwo.

Nasz bohater jest młodym mężczyzną, który chce wstąpić do wojskowej organizacji Colonial Defence Force. W zasadzie jest to jego obowiązkiem – każdy młody mężczyzna musi w niej odsłużyć przynajmniej trzy lata. Do wyboru jest kilka specjalności aczkolwiek nasz bohater – jak łatwo było to przewidzieć – nie chce zostać inżynierem, lecz pilotem. Jeśli więc i Ty chcesz wejść w wirtualne kamasze i stać się jednym z bohaterów, chroniących pozaziemskie kolonie przed piratami, koniecznie pobierz na swój komputer grę Starfighter Origins Download i sprawdź swoje możliwości w tym zakresie.

Mechanika gry

Gra od strony mechaniki jest dosyć prosta. Zadaniem naszego głównego bohatera jest pilotowanie przeróżnych statków kosmicznych i to najczęściej o charakterze bojowym.

Dzięki nowoczesnej technologii ukazanej w grze, możliwe jest szybkie poruszanie się i to we wszystkich sześciu kierunkach. Ponadto w trakcie walki będziemy mogli wykorzystywać zaawansowane działka laserowe i rakiety. Walka z przeciwnikiem nie dotyczy wyłącznie kwestii zniszczenia go i wymanewrowania. Podczas starć powinniśmy również brać pod uwagę kończący się zapas amunicji i paliwa. Zwłaszcza bez tego drugiego będzie nam bardzo trudno wrócić do bazy, więc to właśnie na paliwo trzeba zwracać szczególną uwagę.

Do dyspozycji mamy kilka rodzajów statków kosmicznych. Część z nich charakteryzuje się wyjątkowym opancerzeniem. Inne z kolei – dużą manewrowością. Jeszcze inne – potężną siłą ognia. Jednym słowem, jeśli preferujesz któryś z wyżej wymienionych sposobów walki, koniecznie pobierz Starfighter Origins Download na swój komputer i prowadź walkę według swojego uznania.

Tryby gry

Starfighter Origins oferuje nam cztery podstawowe tryby gry. Pierwszy to kampania fabularna – mamy tu do czynienia z historią wojen z piratami. Drugi tryb to Simulation – pozwala on na zapoznanie się z grą. Trzeci tryb to Challenge – jest to tryb przeznaczony głównie dla doświadczonych graczy i zawiera szereg bardzo skomplikowanych misji. Wisienką na torcie jest tryb Instant Action – w trybie tym mamy do czynienia z trzema poziomami trudności a nasi przeciwnicy są generowani losowo.

 

Kwestie techniczne

O ile oprawa dźwiękowa gry jest na całkiem wysokim poziomie o tyle w przypadku oprawy graficznej nie jest już tak kolorowo. Pomimo zastosowania dobrego silnika Unreal Engine w wersji 4, grafika prezentuje się raczej ubogo. Można to wybaczyć w przypadku otoczenia, jednak jeśli chodzi o animacje przedstawiające ludzi, wygląda to już znacznie gorzej. Jeśli słaba grafika Cię nie odstrasza a sam uwielbiasz szalone walki w przestrzeni kosmicznej, koniecznie pobierz na swój komputer Starfighter Origins Download i ciesz się szybką rozgrywką.

Wymagania sprzętowe

  • Procesor – Intel Core i7 3.4 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • Karta grafiki – 6 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza,
  • Wolne miejsce na dysku – 11 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/10

Starfighter Origins Pobierz / zainstaluj

Warez Starfighter Origins torrent

Pobierz za Darmo!

  • Exsite Starfighter Origins PC Download
  • Warez-bb Starfighter Origins Darkwarez
  • SKidrow Starfighter Origins torrent
  • Chomikuj Starfighter Origins Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *