28 listopada 2023

Steel Ocean Download

Steel Ocean, to gra MMO, udostępniana na zasadach free-to-play. W grze, wcielamy się w dowódcę okrętu z czasów drugiej wojny światowej i walczymy z dziesiątkami naszych przeciwników. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest studio ICE Entertainment.

Fabuła gry

Jak już wspominaliśmy, w Steel Ocean będziemy toczyć wirtualne bitwy morskie w oparciu o okręty znane z czasów drugiej wojny światowej. W pewnym stopniu, gra przypomina więc najnowsze produkcje MMO traktujące o bitwach morskich… Jeśli więc kochacie tego typu rozgrywkę i chcecie zobaczyć, jak wyglądają one u innych producentów, koniecznie pobierzcie na swój komputer Steel Ocean Download.

Steel Ocean Pobierz na PC

Steel Ocean Download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W Steel Ocean, mamy dużo elementów znanych chociażby z World of Warships. Podobnie jak tam, możemy organizować się w grupy (maksymalnie 32 uczestników), w których będziemy toczyć wirtualne bitwy morskie. Żeby było ciekawiej, będziemy mieli dostęp do szeregu jednostek, znanych chociażby z drugiej wojny światowej. Co ważne, będziemy mogli wybierać spośród kilkudziesięciu różnych okrętów, w zależności od naszych preferencji.

Podobnie jak w innych tego typu grach, również i tutaj mamy do czynienia z wirtualną walutą. Dzięki niej, możemy kupować coraz nowsze okręty, tym samym, zwiększając swoje szanse przeżycia na morskim akwenie. Wspomnianą walutę, możemy nabywać albo tradycyjnie (biorąc udział w wirtualnych starciach), albo też wydając na nie rzeczywiste pieniądze. Nic w tym dziwnego, choć gra sama w sobie jest darmowa (free-to-play), to jednak obowiązuje w niej system mikropłatności. Jeśli więc chcemy lepsze uzbrojenie, musimy albo odnosić sukcesy w grze (co zważywszy na poziom przeciwników nie jest takie proste), albo wydać odpowiednią sumę pieniędzy…

Steel Ocean, daje nam możliwość rozegrania naszych wirtualnych starć w dziesiątkach różnych lokalizacji, znanych z historii walk morskich drugiej wojny światowej. Będziemy mogli też – tak jak ówcześni dowódcy – odnosić sukcesy według ówczesnych taktyk, tak często sprawdzanych na bitewnych akwenach.

W grze, będziemy mogli stale się rozwijać. Zaczniemy rozgrywkę od najmniejszych jednostek, by stopniowo awansować i móc kupować coraz lepsze i nowsze okręty. Każdy z nich, jest odwzorowany niezmiernie realistycznie, zarówno pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak również własnych parametrów technicznych. Smaczku dodaje fakt, że jednostki te będą należeć do jednego z kilku wybranych państw. Dzięki temu, gracze będą mogli pomiędzy sobą, rozgrywać międzynarodowe starcia zbrojne. Jeśli również i Wy chcecie do nich dołączyć, koniecznie pobierzcie na swoje komputery Steel Ocean Download.

Tryby gry

W Steel Ocean, możemy grac wyłącznie w trybie multi. Będziemy więc potrzebować średniej wydajności łącza internetowego. Istnieje kilka trybów w Steel Ocean. Niektóre z nich, charakteryzują się przewagą elementów symulacyjnych a inne – rozrywkowych. Jednak w każdym z nich, najważniejsza jest współpraca. Jeśli więc kochacie kooperację na linii frontu, to Steel Ocean będzie pozycją, którą koniecznie będziecie musieli zainstalować na swoich komputerach.

Wymagania techniczne

– procesor – Intel Core i5 3.4 GHz,
– pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
– karta grafiki – 2 GB GeForce GTX 650 lub lepsza,
– wolne miejsce na dysku twardym – 6 GB HDD,
– system operacyjny – Windows XP SP3

Steel Ocean Download

Steel Ocean Pobierz

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *