23 września 2023

My Summer Car Download

My Summer Car to bardzo nietypowa gra symulacyjna z elementami survivalowymi. Za ten tytuł odpowiedzialna jest jedna osoba ukrywająca się pod pseudonimem Amistech. Tytuł został wydany na platformę PC Windows i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom symulatorów. Ta niezależna produkcja kładzie bardzo duży nacisk na realistyczne odwzorowania otaczającego głównego bohatera świata, a jednocześnie zachowuje bardzo lekki i fajny, humorystyczny klimat. Jeśli jesteś ciekawy, co przygotował dla graczy tajemniczy Amistech, to koniecznie pobierz My Summer Car Download, aby niezwłocznie się o tym przekonać!

My Summer Car Download pełna wersja

Do pobrania My Summer Car za darmo

Pobierz za Darmo!

Akcja gry rozgrywa się na bezdrożach Finlandii, gdzie pewnego pięknego lata ostatniej dekady XX wieku gracz wciela się w bohatera, którego zadaniem jest zbudowanie swojego wymarzonego, sportowego samochodu. Warto podkreślić, że cały przedstawiony świat jest bardzo otwarty i nie narzuca graczowi praktycznie nic. To bohater decyduje o tym, co i w jakim czasie będzie robił, a co za tym idzie, w jakim tempie będzie się posuwać jego praca. Gracz nie będzie zatem jedynie zwykłym mechanikiem reperującym i modernizującym auto, ale również może stać się kierowcą i usiąść za kółkiem swojego samochodu w celu wybrania się na wspaniałą przejażdżkę po lesie.

Bohater musi pamiętać jednak, że jego nierozważne decyzje mogą nieść za sobą różnego rodzaju konsekwencje, co oznacza, że jeśli jego jazda będzie zbyt szybka i zbyt brawurowa, to może się to skończyć śmiertelnym wypadkiem. Jest to o tyle kłopotliwe, że wówczas gracz musi zaczynać całą rozgrywkę od samego początku. Bohater ma do dyspozycji vana, za pomocą którego przemieszcza się po świecie otwartym. Może nim jechać po zakupy, które są niezbędne do przetrwania. Może również zamawiać części samochodowe z katalogu, które przychodzą zazwyczaj pocztą. Aby jednak mógł to zrobić, musi na nie zwyczajnie zarobić – tak jak w prawdziwym życiu. W tym celu musi podejmować się najróżniejszych zadań dodatkowych na rzecz mieszkańców pobliskiego miasteczka.

Warto zwrócić szczególną uwagę na to, z jaką precyzją został odwzorowany nie tylko cały świat otaczający bohatera, ale również wszystkie elementy i podzespoły samochodu. Aby móc odkręcić konkretną śrubę od obudowy silnika, bohater musi sięgnąć po odpowiedni klucz. Ponadto zabawa nie kończy się jedynie na silniku, ponieważ gracz musi odkręcić również koła, zdjąć deskę rozdzielczą, radio i głośniki, a także zdemontować inne elementy wnętrza kabiny. Jeśli uwielbiasz tego typu prace w rzeczywistości, to ta gra symulacyjna z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zapewni Ci nie tylko bardzo wysoki poziom dobrej zabawy, a przy okazji nie ubrudzisz sobie za bardzo rąk smarem. Koniecznie pobierz My Summer Car Download i spróbuj swoich sił w renowacji tego pięknego, sportowego auta.

Gra pracuje na wysokiej jakości silniku Unity 5, dzięki czemu grafika jest naprawdę przyzwoita. Ponadto gracz obserwuje całą rozgrywkę z poziomu pierwszej osoby (FPP), jak na wszystkie symulatory przystało. Tytuł naprawdę robi doskonałe wrażenie i jest godny poświęcenia mu nieco więcej uwagi. Pobierz My Summer Car Download i podziwiaj piękno bezdroży Finlandii za kierownicą swojego wspaniałego, odnowionego sportowego auta.

My Summer Car Pobierz / zainstaluj

My Summer Car torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex My Summer Car Reloaded
  • Warez-bb My Summer Car torrent PC
  • Free My Summer Car Do pobrania
  • Za darmo My Summer Car zainstaluj chomiku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *