17 maja 2024

Symulator Autobusów 2012 Pobierz

Myślałeś kiedyś zostać kierowcą autobusu? Teraz już możesz sprawdzić swoje umiejętności z najnowszym Symulator Autobusów 2012 Pobierz za darmo w pełnej wersji i sprawdź czy potrafisz. Bus Simulator 2012 to dzieło studia TML-Studios, które zajmuje się tego typu symulacjami transportu publicznego (Symulator autobusów i tramwajów, City Bus Simulator 2010, World of Subways 3). W grze mamy okazję wcielić się w kierowcę autobusu, do naszych obowiązków będzie należeć sprawna obsługa oraz punktualne połączenia między punktami w wirtualnym mieście. Przygotowano dla nas dwa typy zabawy, możemy wykonywać różne misje których trudność rośnie wraz z zdobytym doświadczeniem lub swobodnie jeździć po mieście.

Symulator Autobusów 2012 Pobierz

bus simulator 2012 download

Pobierz za Darmo!

W grze będzie dostępnych kilka rodzajów autobusów, będą to jedno- lub wieloczłonowe przegubowe. Niestety brak oryginalnych licencji zmusił autorów do umieszczenia fikcyjnych logo marek pojazdów, starannie odwzorowano modele jak i ich techniczne parametry, co pozwala nam zauważyć podobieństwo do prawdziwych autobusów, które jeżdżą po europejskich drogach.

Autorzy Symulator Autobusów 2012 dokonali wszelkich starań by gra odzwierciedlała prawdziwą pracę zawodowego kierowcy. Zatem nie tylko kierujemy pojazdem zgodnie z przepisami na drodze, ale też musimy pilnować rozkładu jazdy chodzi tu o punktualność, a także sprzedajemy bilety, pilnujemy parametrów autobusu np. temp. silnika czy poziom paliwa. Dbamy również o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów. Pobierz Symulator Autobusów 2012 Download za darmo pełną wersję gry i zostań kierowcą autobusu już teraz!

W tle konkurencji Bus Simulator 2012 dość wyróżnia się obszarem eksploracji. Miasto zostało podzielone na 6 różnych stref, gdzie łącznie znajduje się aż 450 przystanków. Oprawa wizualna wielce nie odbiega od poprzednich produkcji ekipy z TML. Środowisko graficzne jak przystało na tego typu symulatory odstaje od współczesnych produkcji. Wielkim plusem jest realizm dźwięków podczas jazdy – rozruch silnika, otwieranie czy zamykanie drzwi itp. Pełna wersja gry Symulator Autobusów 2012 Pobierz za darmo na swój komputer PC. Poczuj się kierowcą autobusu!

Bus Simulator 2012 Download

Pobierz za Darmo!

  • Symulator Autobusów 2012 Pobierz za darmo
  • Free Download Symulator Autobusów 2012 Chomikuj
  • Pobierz Symulator Autobusów 2012 Exsite
  • Symulator Autobusów 2012 Download Torrent
  • Bus Simulator 2012 Download

2 thoughts on “Symulator Autobusów 2012 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *