27 listopada 2023

Symulator Czołgu Pobierz

Pełna wersja gry w której pokierujesz niesamowicie dużym jak i śmiertelnym sprzętem Symulator Czołgu Pobierz za darmo w polskiej wersji językowej. Gra Steel Armor Blaze of War oferuje nam wzięcie udziału w wielkich konfliktach wieku XX lat 80-tych. Produkcją zajęło się niezależne studio Graviteam, które tworzy bardzo realistyczne gry wojenne. Wyprodukowali oni takie gry jak Steel Fury: Kharkov 1942, T72: Balkans in Fire oraz strategię Achtung Panzer: Kharkov 1943.

Symulator Czołgu Pobierz za Darmo

Steel Armor Blaze of War Download

Pobierz za Darmo!

Symulator Czołgu pozwoli nam wziąć udział w historycznych operacjach, które odbywać się będą na powierzchni 60 km2. Trzy duże konflikty jak wojna irańsko-iracka 1981r. , Afganistan 1984r. oraz Angolia 1987r. Na polu bitwy będzie mogło się znaleźć 9 plutonów czyli jakieś 30 maszyn. Rozgrywka w Steel Armor Blaze of War podobna jest jak w poprzednich częściach produkcji. Została połączona symulacja z strategią, więc w trakcie misji musimy uważać nie tylko na kierowany czołg przez nas, ale także zarządzać ogólną strategią. Możemy też powierzyć zadanie dowództwa sztucznej inteligencji.

Podczas gry Steel Armor Blaze of War możemy pokierować 2 czołgami – radziecki T-62 produkowany w 1960r. oraz amerykański M60A1 produkowany w 1962r. Umożliwiono graczom wcielanie się w członków załogi działowego, dowódcę czy kierowcę-mechanika. Sztuczna inteligencja opracowana przez autorów jest dynamiczna, na bieżąco reaguje na nasze poczynania. Wiele czasu zostało poświęconego na stworzenie modeli czołgów, dzięki czemu są bardzo realistyczne, a także inne pojazdy powietrzne czy naziemne. Każdy obiekt w Symulatorze Czołgów możemy zniszczyć, także teren ulega zniekształceniom. W grze jest również zawarta encyklopedia techniczna pojazdów. Pełną wersję gry możesz już dostać za darmo – Symulator Czołgu Pobierz teraz i zasiądź za jego sterami!

Steel Armor Blaze of War Download

Symulator Czołgu Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Symulator Czołgu Chomikuj
  • Symulator Czołgu Pobierz za darmo
  • Free Download Steel Armor Blaze of War Torrent
  • Exsite Steel Armor Blaze of War Download Cracked
  • Pebx Steel Armor Blaze of War Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *