17 maja 2024

Symulator Farmy 17 Pure Farming Download

Jeśli interesują Cię angażujące symulatory o wysokiej wartości wizualnej, zainteresuj się bliżej omawianą poniżej grą i pobierz Symulator Farmy 17 Pure Farming Download – to najnowsza propozycja studia Ice Flames, stworzona przy wsparciu Techlandu.

Symulatory świata rzeczywistego podbijają rynek gier komputerowych – jednym z najpopularniejszych z nich są programy imitujące tworzenie własnej farmy. Nowoczesna technologia umożliwia programistom projektowanie wyjątkowo realistycznych i skomplikowanych graficznie gier, które dzięki swoim wizualnym właściwościom oraz funkcjom proponowanym dla użytkowników zrzeszają szerokie grono wielbicieli.

Symulator Farmy 17 Pure Farming Download

Pełna Wersja gry!

Pure Farming 17 download

Pobierz za Darmo!

W podobnie realizowanych projektach gracz ma możliwość wcielenia się w rolę farmera, do którego dyspozycji oddane zostają nowoczesne maszyny, produkowane w realnym świecie przez pionierów rolniczych technologii. Traktory na olbrzymich kołach, kombajny oraz ciężarówki i cysterny to tylko jedne z nielicznych dostępnych w grze pojazdów.

Wyjątkowo zachęcające do zainteresowania się grą są możliwości tworzenia upraw w skali światowej – wybór z trzech części świata, w której gracz chce założyć swoją farmę umożliwia sadzenie roślin niedostępnych w naszej sferze klimatycznej.

Gracz rozpoczynający przygodę z farmą angażuje się głównie w podstawowe czynności farmerskie – sianie oraz zbiory zbóż rozpoczynają zabawę, w trakcie której farmer zyskuje coraz więcej punktów, które odblokowują przed nim kolejne możliwości. Mnogość opcji, które pojawiają się wraz z rozwojem gry jest zaskakująca.

Ewolucja postaci odbywa się poprzez zdobywanie punktów doświadczenia, które realnie zmieniają dostępne dla farmera możliwości – wraz z postępem gry działania gracza odbywają się w bardziej efektywny sposób, co przynosi większe plony, które w efekcie przyczyniają się do szybszych oraz większych zysków.

Inwestycje realizowane przez gracza mogą być kierowane na maszyny, których wybór odbywa się spośród siedemdziesięciu licencjonowanych pojazdów rolniczych. Posiadanie maszyn rolniczych wiązać się będzie ze wzrostem komfortu wykonywania farmerskich czynności, jak również z dodatkowymi obowiązkami. Dbanie o maszynę stanie się bowiem dodatkowym zajęciem dla gracza – stan techniczny pojazdu wpływa na zbierane plony, podobnie jak realizowane opryski i dbałość o stan podłoża.

Podczas rozgrywki utrudnieniem staje się zmienna i zaskakująca nieraz pogoda – twórcy gry zaplanowali bowiem zarówno długo trwające ulewy, jak i susze, które negatywnie wpływają na farmerskie plony.

Tryb wyzwań oferowany w grze wydaje się nieco ubogi, obejmuje bowiem zaledwie kilka podstawowych zadań. Jednak po premierze twórcy zapowiadają rozbudowanie go o dodatkowe i bardziej skomplikowane opcje, które mają pojawiać się systematycznie wraz z rozwojem gry.

Moduł kampanii oznacza stopniowe rozbudowywanie własnego profilu – rozpoczynając od pozycji młodego, niedoświadczonego rolnika gracz ma możliwość tworzenia wizerunku farmera poprzez rozwijanie możliwości oraz nabywanie doświadczenia. Każdy, kto chciałby poczuć realia farmerskiego świata, powinien bliżej zainteresować się omówioną grą – pobierz Symulator Farmy 17 Pure Farming Download i ciesz się rozwojem swojej farmy.

Omawiana gra oczekiwana jest przez amatorów rolniczych i farmerskich klimatów – Pobierz Symulator Farmy 17 Pure Farming Download, gdyż jego możliwości najprawdopodobniej zaskoczą najbardziej wymagającego gracza.

Symulator Farmy 17 / Pure Farming 17 Pobierz na PC

Symulator Farmy 17 Pure Farming download

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *