23 września 2023

Symulator kopalni odkrywkowej Pobierz

Lubisz odkrywać w sobie nowe pasje? Nie czekaj, wypróbuj nową grę w pełnej wersji – Symulator kopalni odkrywkowej Pobierz i zainstaluj na swoim komputerze. Jest to już następny taki innowacyjny majstersztyk symulacji. Jest to dorobek firmy NBG EDV Handles & Verlags. Omawiany symulator jest proponowany ludziom mniej wymagającym natomiast bardziej innowacyjnym.

Symulator kopalni odkrywkowej Pobierz na PC

do pobrania Symulator kopalni odkrywkowej

Pobierz za Darmo!

Tak jak jest to zwarte w tytule, będziemy operatorem ciężkich sprzętów podczas okopów w kopalniach, metodą odkrywania i wydobywania bardzo cennych surowców takich jak: węgiel brunatny, piasek czy żwir. Wszystko jest upodabniane do rzeczywistości. dlatego aby tego dokonać potrzeba bardzo potężnych pojazdów przeznaczonych do tego typu działań wydobywczych. Są to takie specjalistyczne pojazdy jak: kruszarka, koparka łańcuchowa, spychacz czy też ładowarka.

Cała fabuła w grze jest rozgrywana ciągle oraz składa się z 20 zadań o różnym poziomie trudności. Naszym obowiązkiem będzie sterowanie i koordynowanie ciężkimi pojazdami o różnej strukturze, ale również dbałość o szczegóły w prowadzonej działalności. Pieniądze które zarobimy przeznaczymy na nowe pojazdy które umilą nam czas oraz ułatwią nasze działania podczas wykonywanej pracy, co skutkuje większą rentownością interesu.

Symulator Kopalni Odkrywkowej Pobierz za darmo na swój komputer w pełnej wersji i polskim lektorem i językiem. Cała rozgrywka w omawianej grze toczy się w terenach gdzie jest możliwość wydobycia danego surowca. Minusem w tej produkcji jest bardzo okrojony system fizyki. System sterowania też jest niczego sobie z powodu ograniczenia się do zaledwie kilka przycisków na klawiaturze.

Jeśli chodzi o czynniki techniczne, to Symulator Kopalni Odkrywkowej jest wykonany na tych samych rozwiązaniach co Symulator Złomowiska. Graficznie produkcja wygląda przyzwoicie, natomiast jest z tych niższych szczebli jeżeli chodzi o konkurencję która bardzo szybko rozwija swe skrzydła. Zdaje się to być niskobudżetowy pomysł na wydanie gry. Warto jednak zaznaczyć, że zmieniają się warunki pogodowe, cykl dnia oraz zmiana i możliwość wyboru jednej z wielu opcji ustawienia kamery wokół wykonywanego zadania.

Symulator Kopalni Odkrywkowej Pobierz pełną wersję PL

Symulator kopalni odkrywkowej chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • Symulator kopalni odkrywkowej Download
  • Symulator kopalni odkrywkowej Pobierz za Darmo
  • Symulator kopalni odkrywkowej Pełna Wersja
  • Download Tagebau Simulator 2011
  • Pobierz Tagebau Simulator 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *