23 września 2023

Symulator Misji na Marsa Pobierz

Kolejna produkcja studia Stonehill Games tym razem jest to Symulator Misji na Marsa Pobierz za darmo w pełnej wersji na PC. W grze będziemy mogli pokierować kosmicznym łazikiem. Akcja toczyć się będzie tak jak w tytule na Marsie. Naszym zadaniem jest sterowaniem maszyną, którą wysłali ludzie w celu zbadania czerwonej planety.

W Mars Simulator 2011 będziemy zbierać próbki skał, robić zdjęcia, wykonywanie małych odwiertów itp., następnie dostarczenie zebranych informacji na ziemię. Nasz robot jest wyposażony w różne przyrządy, które są niezbędne w trakcie wykonywania czynności, a więc wykorzystamy wiertła, kamery, szczypce i inne podobnego typu narzędzia. W trakcie rozgrywki musimy uważać na zmieniającą się pogodę oraz zapasy energii, którą możemy uzupełnić za pomocą paneli słonecznych.

Gra nie zachwyci nas oprawą graficzną, jej tekstury nie są wysokiej jakości, zaś otoczenie nie powali nas na kolana jeśli chodzi o szczegółowość jak i sam wygląd. Miejscem akcji gry jest jak wiemy Mars, a więc w większej części gry będziemy widzieć tylko piasek oraz skały, wszystko utrzymane w charakterystycznym kolorze rdzawo – czerwonym. Wbudowana encyklopedia planety pozwoli nam poznać jej historię, charakterystykę, a także przeczytamy wiele różnych ciekawostek na jej temat. Pełna wersja już za darmo Symulator Misji na Marsa Pobierz na swój komputer PC. Przenieś się właśnie teraz na planetę Mars i przeszukuj ją w celu znalezienia różnych informacji na jej temat, to połowa sukcesu aby zostać kosmonautą.

Symulator Misji na Marsa Pobierz

Mars Simulator 2011 Download

Mars Simulator 2011 download

Pobierz za Darmo!

  • Symulator Misji na Marsa Pobierz za darmo
  • Pobierz Symulator Misji na Marsa Chomikuj
  • Symulator Misji na Marsa Download Torrent
  • Free Download Symulator Misji na Marsa Exsite
  • Mars Simulator 2011 Download
  • Mars Simulator 2011 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *