25 września 2023

Symulator Platformy Wiertniczej Pobierz

Kiedykolwiek myślałeś/aś pracować na platformie wiertniczej? Jeśli tak teraz za darmo możesz zobaczyć jak taka praca wygląda – Symulator Platformy Wiertniczej Pobierzesz na swój komputer za darmo z naszej strony. Oil Platform Simulator 2011 to gra symulacyjna, która pozwoli Ci zapoznać się z pracą podczas wydobywania ropy naftowej. Produkcją zajęła się chińska ekipa Linksolutions Games, która głównie zajmuje się produkcją dla okazjonalnych graczy oraz na urządzenia przenośne.

Symulator Platformy Wiertniczej Pobierz

Symulator Platformy Wiertniczej Pobierz

Pobierz za Darmo!

Do naszych obowiązków będą należeć takie zajęcia jak szukanie najlepszych złóż ropy czy gazu, kierowanie różnymi rodzajami statków (barki, holowniki, pływające dźwigi, tankowce itp.), będziemy także budować platformy wiertnicze oraz musimy zapewnić optymalne wydobycie surowca, wprowadzając coraz to lepsze i efektywniejsze rozwiązania. Mogą przytrafić się nam losowe zdarzenia, czyli coś może ulec uszkodzeniu w takim wypadku musimy to natychmiast naprawić. Symulator Platformy Wiertniczej Pobierz w pełnej wersji na PC i zobacz na czym polega ta fascynująca praca.

Autorzy zadbali o dość rozbudowany mechanizm regulujący prace platform wiertniczych. Na większości konstrukcji jak i urządzeń możemy przeprowadzać modernizację wybierając odpowiednią z pośród listy opcji. Orientację z dość zawiłych jak i obszernych platformach ułatwią nam dość długie misje z samouczka.

Pod względem grafiki gra Symulator Platformy Wiertniczej dość mocno odstaje od współczesnych standardów. Trójwymiarowy obraz razi niezbyt dużą ilością szczegółów modeli statków, urządzeń czy konstrukcji. Efekty, które zostały zastosowane jak chociażby woda, nie dają złudzeń iż jest to niskobudżetowa produkcja. Niemniej jednak fanom gra sprawia wiele przyjemności. Pełna wersja już dostępna za darmo Symulator Platformy Wiertniczej Pobierzesz z naszej strony na swój komputer PC. Poznaj więc pracę jaką wykonuje się na platformach wydobywczych.

Oil Platform Simulator 2011 Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Symulator Platformy Wiertniczej Chomikuj
  • Symulator Platformy Wiertniczej Download
  • Symulator Platformy Wiertniczej Pobierz za darmo
  • Free Download Symulator Platformy Wiertniczej Exsite
  • Oil Platform Simulator 2011 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *