20 czerwca 2024

Symulator Pociągu 2015 Download

Najnowsza część świetnego symulatora jakim jest Symulator Pociągu 2015 Download – pobierzesz u nas pełną wersję gry za darmo. Train Simulator 2015 to kolejna odsłona symulatora kolei, rozwijana już od 2007 roku zwana także pod tytułami Rail Simulator i RailWorks. Wydana w 2014 roku edycja gry jest kompatybilna z wszelkimi dodatkami poprzednich części.

Symulator Pociągu 2015 Download (Train Simulator)

Train Simulator 2015 Download

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka nie uległa wielkiej zmianie co do poprzedniej części gry – nadal jest to świetna zabawa dla wszystkich fanów kolei, która oferuje nam możliwość sterowania różnymi pociągami na trasach we wszystkich zakątkach świata. Nie zabrakło edytora który pozwala tworzyć własne lokomotywy, zadania czy lokacje.

Z większych nowości jakie zostały wprowadzone w Train Simulator 2015 jest TS Academy – czyli samouczek z obszarem kolejowym, który znacząco ułatwi nowym graczom opanowanie różnych elementów zaawansowanej symulacji, a także zapoznanie się z różnymi rodzajami pojazdów. Wprowadzono nowe modele pociągów, są to głównie składy pasażerskie które gracze otrzymali na kilka lat przed wprowadzeniem ich w rzeczywistość. Trzy niedostępne wcześniej trasy będą teraz dla naszego użytku: Londyn – Peterborough, Nowy Jork – New Haven, Monachium – Garmisch-Partenkirchen.

Warto także wspomnieć że został poprawiony edytor, co czyni go bardziej łatwiejszym i szybszym w użyciu. Najnowsza część czyli 2015 korzysta z technologii takiej jak poprzednie odsłony, a więc oprawa graficzna wiele się nie zmienia. Pobierz za darmo Symulator Pociągu 2015 Download w pełnej polskiej wersji językowej.

Symulator Pociągu 2015 Pobierz Pełna Wersja

Symulator Pociągu 2015 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Symulator Pociągu 2015 Chomikuj
  • Pobierz Symulator Pociągu 2015 Torrent
  • Symulator Pociągu 2015 Pobierz za darmo
  • Exsite Symulator Pociągu 2015 Download
  • Train Simulator 2015 Free Download
  • Pebx Train Simulator 2015 Pobierz Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *