Symulator Policji Pobierz

Chcesz zostać policjantem i być wiernym przedstawicielem stróża prawa? Dobrze trafiłeś, Symulator Policji Pobierz i zainstaluj na swój komputer aby zobaczyć wirtualnie jak policjanci dokonują czynności sprawdzające pod względem prawa. Za produkcję jest odpowiedzialne niemieckie studio Quadriga Games. Wszystko zostało utworzone z założenia pokazania jak stróże prawa radzą sobie podczas pracy.

Symulator Policji Pobierz

Symulator Policji Pobierz

Pobierz za Darmo!

Police Force 2 Download – Zobacz także część drugą tego symulatora.

Pobierz za Darmo!

Pobierz Symulator Policji i zainstaluj na PC zupełnie za darmo. Wszystko jest rozgrywane w dużym niemieckim mieście. Dokonujemy danych czynności przy pomocy dwóch oficerów policji (płci żeńskiej i męskiej), pilnują oni i pełnią wartę na danym terenie, gonią przestępców i szukają poszukiwanych osób.

Police Force 2 Download – pobierz i zagraj już dzisiaj. Producenci zadbali o dwa różne tryby gry. W pierwszym wykonujemy misje i od naszych dokonań zależy czy awansujemy na wyższy stopień ( jest 40 różnych stopni). Natomiast ten drugi rodzaj gry to swoboda w przemieszczaniu się po terenie, gdzie pilnujemy dokonań uczestników ruchu, porządku i szukamy przestępców.

W pierwszym i drugim przypadku czynności będą wykonywane podobnie, ponieważ wszystko jest oparte na rozkazach naszych szefów i branie udziału w wydarzeniach (jest ich aż 60 różnych) w bliskim otoczeniu. Gracz może dokonywać ustawień fotoradaru, sprawdzaniem pojazdów, ściganiem przestępców ulicznych, sprawdzaniu dokumentów oraz szukanie zaginionych ludzi. Czasem sytuacja wymaga użycia pistoletu bądź pałki policyjnej. Producenci zadbali również o porę dnia i nocy. Zapraszamy do pobierania Symulatora Policji!

Symulator Policji Pobierz – Pełna Wersja

Pobierz za Darmo!

 • Symulator Policji Pobierz za darmo
 • Pebx Symulator Policji Download Free
 • Pobierz Police Force 2 Torrent
 • Exsite Police Force 2 Free Download
 • Police Force 2 Download Chomikuj
 • Free Download Police Force 2 Cracked
Comments
 1. alec

  haha dobre to to musze przyznac

 2. jacek

  fajna gra

 3. Dawop

  gra fajna wielkie dzięki -_-

 4. mateo

  dobra symulacja policyjna

 5. mati

  Mega!!! Dzięki wielkie!

 6. zymon

  Nie ma to jak poczuć się jak glina 😀

 7. dawid

  Dobra ten symulator nawet, dzieki.

 8. Rafałek

  Dzięki wielkie za ten symulator – jest naprawdę dobry 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *