17 maja 2024

Symulator Policji Pobierz

Chcesz zostać policjantem i być wiernym przedstawicielem stróża prawa? Dobrze trafiłeś, Symulator Policji Pobierz i zainstaluj na swój komputer aby zobaczyć wirtualnie jak policjanci dokonują czynności sprawdzające pod względem prawa. Za produkcję jest odpowiedzialne niemieckie studio Quadriga Games. Wszystko zostało utworzone z założenia pokazania jak stróże prawa radzą sobie podczas pracy.

Symulator Policji Pobierz

Symulator Policji Pobierz

Pobierz za Darmo!

Police Force 2 Download – Zobacz także część drugą tego symulatora.

Pobierz za Darmo!

Pobierz Symulator Policji i zainstaluj na PC zupełnie za darmo. Wszystko jest rozgrywane w dużym niemieckim mieście. Dokonujemy danych czynności przy pomocy dwóch oficerów policji (płci żeńskiej i męskiej), pilnują oni i pełnią wartę na danym terenie, gonią przestępców i szukają poszukiwanych osób.

Police Force 2 Download – pobierz i zagraj już dzisiaj. Producenci zadbali o dwa różne tryby gry. W pierwszym wykonujemy misje i od naszych dokonań zależy czy awansujemy na wyższy stopień ( jest 40 różnych stopni). Natomiast ten drugi rodzaj gry to swoboda w przemieszczaniu się po terenie, gdzie pilnujemy dokonań uczestników ruchu, porządku i szukamy przestępców.

W pierwszym i drugim przypadku czynności będą wykonywane podobnie, ponieważ wszystko jest oparte na rozkazach naszych szefów i branie udziału w wydarzeniach (jest ich aż 60 różnych) w bliskim otoczeniu. Gracz może dokonywać ustawień fotoradaru, sprawdzaniem pojazdów, ściganiem przestępców ulicznych, sprawdzaniu dokumentów oraz szukanie zaginionych ludzi. Czasem sytuacja wymaga użycia pistoletu bądź pałki policyjnej. Producenci zadbali również o porę dnia i nocy. Zapraszamy do pobierania Symulatora Policji!

Symulator Policji Pobierz – Pełna Wersja

Pobierz za Darmo!

  • Symulator Policji Pobierz za darmo
  • Pebx Symulator Policji Download Free
  • Pobierz Police Force 2 Torrent
  • Exsite Police Force 2 Free Download
  • Police Force 2 Download Chomikuj
  • Free Download Police Force 2 Cracked

8 thoughts on “Symulator Policji Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *