23 września 2023

Symulator Robót Drogowych Pobierz

Jeśli chcesz lub chciałeś prowadzić roboty drogowe mamy dla Ciebie odpowiedni Symulator Robót Drogowych Pobierz w pełnej wersji na naszej stronie. Anglojęzyczna nazwa symulatora to Road Works Simulator – w grze znajdziemy także elementy strategiczne, również pozwoli nam wykonywać różne zawody. Wcielimy się w szefa firmy która odpowiada za utrzymanie lokalnych jak i miejskich dróg.

Symulator Robót Drogowych Pobierz

download Symulator Robót Drogowych

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka została podzielona na kilkadziesiąt etapów mniej lub też więcej rozbudowanych, uzyskamy do nich dostęp z postępem gry. Poziomy będą miały swoją listę zadań a także limit czasowy, w którym będziemy musieli się zmieścić z wykonaniem danego zadania. Większość misji jakie przyjdzie nam wykonywać będzie związana z naszą specjalizacją działalności firmy, czyli budowanie nowych dróg, poszerzanie już istniejących, wykonywanie naprawy nawierzchni, która została zniszczona w wyniku eksploatacji oraz złych warunków pogodowych w danym rejonie.

Pobierz Symulator Robót Drogowych na swój komputer PC w pełnej wersji i sprawdź czy mógłbyś prowadzić takie prace. Przytrafią się nam też takie zlecenia jak malowanie ścieżek rowerowych w wyznaczonych miejscach, pasów, czy też dokopywanie się do uszkodzonych linii energetycznych przebiegających pod drogą. Utrudnienia jakie mogą nas spotkać to losowe awarie sprzętu jaki wykorzystujemy podczas naszych prac, a także napotkanie przeszkód jak skalne podłoże które ogranicza sprawne prowadzenie naszych działań.

Podobnie jak w tego typu symulatorach możemy się przyglądać wykonywanym pracom naszych robotników, lub też przejąć kontrolę nad jedną z kilkunastu dostępnych maszyn, w których znajdują się walce drogowe, betoniarki, koparki czy ciężarówki. Pojazdami będziemy sterować za pomocą myszy oraz klawiatury.

Gra została wykonana w środowisku trójwymiarowym, w którym możemy swobodnie się poruszać. Urozmaiceniem rozgrywki są także zmienne pory dnia czy też dość realistyczne warunki pogodowe takie jak np. intensywny deszcz czy też śnieg. Jeśli chcesz poprowadzić taką firmę, nie wiesz za bardzo z czym to się je, sprawdź Symulator Robót Drogowych Pobierz go za darmo z naszej strony w formie szybkiego instalatora i zagraj już teraz. Sprawdź się!

Road Works Simulator Download

Symulator Robót Drogowych

Symulator Robót Drogowych download

Pobierz za Darmo!

  • Road Works Simulator Download Free
  • Symulator Robót Drogowych Pobierz za darmo
  • Symulator Robót Drogowych Download
  • Pobierz Symulator Robót Drogowych Chomikuj
  • Download Symulator Robót Drogowych Exsite
  • Symulator Robót Drogowych Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *