17 maja 2024

Symulator Robót Górniczych Pobierz

Myślisz zostać w przyszłości górnikiem? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną grę jaką jest Symulator Robót Górniczych Pobierz za darmo w pełnej wersji i poznaj podstawy górnictwa. Podczas gry wcielimy się w człowieka który nadzoruje pracami górniczymi. Za produkcję odpowiedzialne jest studio z Niemiec czyli UIG Entertainment, które w swoim dorobku ma takie tytuły jak Symulator Robót Drogowych czy też Symulator Transportu Ciężkiego.

Symulator Robót Górniczych Pobierz

Mining & Tunneling Simulator Download

Pobierz za Darmo!

Głównym naszym trybem rozgrywki jest kariera, podczas jej trwania mamy do wykonania serię scenariuszy z różnym poziomem trudności. Następne poziomy naszej pracy będą polegać na drążeniu różnych tuneli pod jakimiś nasypami lub też długimi pasmami górskimi. Cały ten proces drążenia tuneli jest podzielony na różne etapy wykonywania prac. Często pierwszym z kroków jest dobre rozmieszczenie ładunków wybuchowych, a po ich detonacji wkroczą odpowiednie maszyny górnicze. Maszyny górnicze jakie będą do naszej dyspozycji to wielkie wiertła także buldożery, żurawie czy ciężarówki z zaopatrzeniem. Pobierz Symulator Robót Górniczych na swój komputer PC i sprawdź czy sobie poradzisz w prowadzeniu takich prac, nie jest to wcale takie łatwe jak się może wydawać – sprawdź się właśnie teraz!

Wielką cechą gry jest również to iż możemy przejąć kontrolę nad każdą maszyną która występuje podczas danych robót górniczych. Wykonywane prace możemy prowadzić podczas dnia jak i nocy. Podczas wykonywania powierzonych nam prac mogą nam przeszkadzać różne warunki pogodowe oraz różne zdarzenia takie jak awarie urządzeń, podtopienia tuneli czy pożary. Pełna wersja Symulator Robót Górniczych Pobierzesz na swój komputer PC za darmo z naszej strony. Jeśli jesteś przyszłym górnikiem lub chciałbyś nim zostać zachęcamy do pobrania bo naprawdę warto.

Mining & Tunneling Simulator Download

Symulator Robót Górniczych Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Mining & Tunneling Simulator Torrent
  • Crack Mining & Tunneling Simulator Download Free
  • Pobierz Symulator Robót Górniczych Chomikuj
  • Symulator Robót Górniczych Pobierz za darmo
  • Exsite Symulator Robót Górniczych Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *