17 maja 2024

Symulator Samochodu Pobierz

Symulator Samochodu to ciekawy symulator samochodu osobowego, stworzony przez studio Lightrock Entertainment. Produkcja jest skierowana w głównej mierze do wszystkich kursantów prawa jazdy a także do tych osób, które chcą podwyższyć swoje umiejętności za kółkiem.

Symulator Samochodu Pobierz / zainstaluj na PC

Download Driving Simulator 2009 pc

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W grze możemy poruszać się za pomocą kilku rodzajów pojazdów. Naszym wirtualnym samochodem jeździmy po dosyć silnie zurbanizowanym mieście, co oznacza, że jazda w godzinach szczytu może być naprawdę skomplikowanym przedsięwzięciem. Jeśli więc uważasz, że warto byłoby podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zainstaluj na swój komputer Symulator Samochodu pobierz. Przekonasz się, że wiedza którą poznałeś w grze, przyda Ci się w prawdziwym “starciu” z wielkomiejską dżunglą.

Bez obaw – w swoim nowym “wirtualnym mieście” nie będziesz na drodze sam. Oprócz Ciebie znajdą się na niej dziesiątki innych, wirtualnych kierowców, którzy podobnie jak Ty, będą chcieli bezpiecznie dojechać do celu. Oczywiście wszyscy oni są sterowani przez komputer, co jeszcze bardziej podkreśla realizm rozgrywki. Żeby było ciekawiej, ilość ewentualnych kombinacji jest tu nieograniczona. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że niektóre lokacje będziesz pokonywał “na pamięć”.

Driving Simulator 2009 uwzględnia wszystkie siły, jakie mogą działać na prawdziwy samochód w trakcie codziennej jazdy. Przykładowo podczas skręcania Twój pojazd “da Ci znać” o działających na niego sile dośrodkowej i odśrodkowej a także o sile bezwładności i wielu innych czynnikach, z jakimi musisz zmierzyć się podczas codziennej jazdy.

Podczas prowadzenia rozgrywki można poruszać się zarówno małymi, zwinnymi samochodami, jak też dużymi i ciężkimi limuzynami. Niestety twórcy gry nie zakupili licencji na wykorzystywanie autentycznych pojazdów. Niemniej, jeśli ktoś jest prawdziwym fanem motoryzacji, najprawdopodobniej i tak dowie się, jakim modelem aktualnie porusza się on po wielkomiejskiej dżungli. Szkoda tylko, że nie było możliwe odzwierciedlenie wnętrz prowadzonych pojazdów… Jednak jeśli uważasz, że dałbyś radę odgadnąć, jakim pojazdem aktualnie się poruszasz, koniecznie wybierz opcję download Symulator Samochodu pobierz i sprawdź się w wirtualnym “quizie”.

Szata graficzna

Choć Symulator Samochodu jest produkcją ciekawą i pomysłową, to niestety… nie posiada zbyt interesującej szaty graficznej. Gra powstała zaledwie kilka lat temu, ale i tak widać, że grafika przypomina raczej początek XXI wieku. Ciekawostką niech będą… śmiesznie wyglądające lusterka boczne, które wyglądają, jak gdyby… wróciły z ciężkiej kolizji na jednej z ulic Wirtualnego Miasta.

Na szczęście wybaczamy twórcom gry ten błąd. Gra nie została bowiem stworzona dla prawdziwych wyjadaczy, dla których pozycje w stylu Need for Speed to prawdziwa klasyka. Jest to raczej produkt, który doskonale odzwierciedla warunki, jakie panują na drodze w ciągu różnych pór dnia i roku. Jeśli więc również i Ty potrafisz zaakceptować braki w grafice, na rzecz doskonałego silnika fizycznego – koniecznie pobierz Symulator Samochodu pełna wersja na swój komputer. Już po kilku przejechanych kilometrach przekonasz się, że jazda w popularnych wyścigówkach jest po prostu łatwiejsza.

Driving Simulator 2009 Download PC – do pobrania

Driving Simulator 2009

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Symulator Samochodu Crack pebx
  • Repack Driving Simulator 2009 Torrent chomikuj
  • exsite Symulator Samochodu Free Download
  • p2p Driving Simulator 2009 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *