28 listopada 2023

Symulator stoczni 2013 Pobierz

Jeśli kiedyś myślałeś budować statki teraz już możesz się sprawdzić w Symulator stoczni 2013 Pobierz za darmo i zbuduj najlepsze statki. Gra również znana pod nazwą Werft-Simulator 2013. Stworzona przez studio niemieckie Ed Venture na zlecenie firmy Astragon Software, która specjalizuje się w tego typu symulacjach.

Jak zapewne się domyślasz przyjdzie nam wcielić się w budowniczego statków. Mamy okazję wziąć udział w dosłownie wszystkich etapach budowy jednostek pływających – począwszy od transportu materiałów, ich montaż w dokach po lakierowanie i w końcu wodowanie naszego statku. Rozgrywka będzie polegać na wykonywaniu kolejnych misji, które będą wymagać obsługi różnych pojazdów oraz maszyn jakie są wykorzystywane w stoczniach. Będziemy poruszać się wózkami widłowymi czy suwnicą, także posługiwać się narzędziami takimi jak spawarką, szlifierką czy pistoletem natryskowym. Jeśli wykonamy wszystkie operacje prawidłowo możemy przystąpić do wodowania statku. Pełną wersję gry Symulator stoczni 2013 Pobierzesz już za darmo z naszej strony i zbudujesz swój wspaniały statek.

Dwa tryby zabawy, które przeznaczone są dla jednego gracza. Kampania będzie się składać z wielu misji o różnym stopniu trudności. Swobodna rozgrywka pozwoli nam na dowolną budowę statków bez z góry wyznaczonych celów. Oprawa wizualna prezentuje poziom typowy dla tego rodzaju symulacji. Środowisko trójwymiarowe z nie wielką ilością detali oraz animacji obiektów. Pobierz Symulator stoczni 2013 Pełną wersję za darmo na swój komputer PC i zostań budowniczym statków.

Symulator stoczni 2013 Pobierz

Werft-Simulator 2013

Pobierz za Darmo!

  • Werft-Simulator 2013 Download
  • Pobierz Symulator stoczni 2013 Chomikuj
  • Symulator stoczni 2013 Download
  • Free Download Symulator stoczni 2013 Exsite
  • Symulator stoczni 2013 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *