17 maja 2024

Symulator Straży Pożarnej 2017 Pobierz

Symulator Straży Pożarnej 2017 to kolejna produkcja z serii symulatorów, w której zadaniem gracza jest przejęcie kontroli nad jednostką straży pożarnej. Cała jednostka straży pożarnej znajdująca się w grze jest odwzorowaniem istniejącej remizy straży pożarnej w niemieckim mieście Mulheim. W mieście ciągle dochodzi do ogromnych pożarów, a także groźnych wypadków komunikacyjnych, a zadaniem gracza jest rozwiązywanie sytuacji kryzysowych. Producenci oferują graczom kilkadziesiąt misji do wyboru.

Notruf 112: Die Feuerwehr Simulation Download PC

Emergency Call 112 Download

Symulator Straży Pożarnej 2017 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra Symulator Straży Pożarnej 2017 została stworzona przez niemiecką firmę Aerosoft, która wcześniej wydała już kilka produkcji tego typu poświęconych samolotom, czy też autokarom. Twórcy gry bardzo dokładnie odtworzyli sprzęt używany przez strażaków, zaczynając od najnowocześniejszych pojazdów przez mundury, aż po ekwipunek gaśniczy. Scenariusze gry zostały tak dopracowane, aby jak najwierniej oddawały sytuacje, w których bierzemy udział. Prowadząc rozgrywkę, wykonujemy obowiązki strażaka, pomagamy więc usunąć skutki wypadków drogowych z udziałem samochodów osobowych i ciężarówek, neutralizujemy wycieki niebezpiecznych substancji, walczymy z klęskami żywiołowymi, a także z pożarami domów i terenów przemysłowych. Misje znajdujące się w grze mają różny stopień trudności. Przy każdej z nich należy odpowiednio dobrać sprzęt i ekipę oraz zaplanować drogę dojazdu do miejsca zdarzenia, tak aby była najkrótsza.

Gra ta oferuje nam rozrywkę na wiele godzin, a każde zdarzenie generowane jest automatycznie, więc gracz nigdy nie wie, z czym będzie musiał zmierzyć się on i ekipa strażaków przez niego sterowana. Każdy budynek, czy też przedsiębiorstwo w mieście jest narażony na pożar, a na każdym skrzyżowaniu w mieście może dojść do poważnego wypadku. W każdym wozie strażackim zamontowano system nawigacji, dlatego łatwo dotrzeć na miejsce zdarzenia, chociaż twórcy gry zadbali o duży realizm otoczenia, czasem, aby dojechać do miejsca zdarzenia, trzeba przebić się przez zakorkowane miasto lub poradzić sobie z innymi utrudnieniami na drodze. Jeżeli chcesz wcielić się w rolę strażaka, wystarczy, że pobierzesz Symulator Straży Pożarnej 2017 download. Od tego momentu zaczniesz zarządzać jednostką straży pożarnej.

Symulator Straży Pożarnej to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w kierowaniu zespołem. Prowadząc rozgrywkę, można wiele nauczyć się o funkcjonowaniu straży pożarnej oraz o pojazdach i sprzęcie używanym do gaszenia pożarów. Wszystkie szczegóły dotyczące codziennej pracy strażaków zostały wiernie odwzorowane, w taki sposób, że grając w tę grę można poczuć się jakby naprawdę było się strażakiem. Wykonując kolejne misje, zmierzymy się z sytuacjami z życia codziennego, jak na przykład pożar budynku, czy wypadek samochodowy, na tej podstawie możemy wyciągnąć odpowiednie wnioski i nauczyć się jak radzić sobie w takich sytuacjach. Symulator Straży Pożarnej 2017 Pobierz i pomagaj mieszkańcom miasta w sytuacjach kryzysowych.

Symulator Straży Pożarnej 2017 Pobierz grę na PC

Emergency Call 112 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Symulator Straży Pożarnej 2017 Crack Chomikuj
  • Free Download Symulator Straży Pożarnej 2017 Torrent Pebx
  • Exsite Emergency Call 112 Pobierz za darmo na PC
  • Skidrow Notruf 112: Die Feuerwehr Simulation Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *