30 września 2023

Symulator tramwaju Pobierz

Symulator tramwaju to gra stworzona przez Little Red Studios. W grze wcielamy się w rolę motorniczego. Naszym zadaniem jest przewożenie ludzi tramwajem po ulicach Dusseldorfu. Maszyną, którą będziemy poruszać się po tym pięknym, niemieckim mieście będzie B80D. Nasz pojazd poruszać się będzie po jednej z najsłynniejszych tras tramwajowych – U78.

Symulator tramwaju Pobierz / zainstaluj na PC

Symulator tramwaju pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak na prawdziwy symulator przystało, mamy do czynienia z bardzo realistyczną grą. Realizm nie dotyczy wyłącznie samego tramwaju, ale przede wszystkim – całej obsługiwanej trasy. Jeśli więc kiedykolwiek chciałeś zostać motorniczym tramwaju i marzyłeś o pracy na podstawie niemieckiej umowy, koniecznie kliknij download Symulator tramwaju pobierz na swój komputer i przekonaj się, jak to jest pracować w Niemczech.

Zaletą gry jest bardzo dokładnie odwzorowany kokpit motorniczego. Praktycznie wszystkie przyciski jakie można w nim znaleźć są funkcjonalne. Z pewnością jest to gratka dla miłośników tych specyficznych form transportu. Co więcej, prawidłowe przejście gry jest możliwe tylko w oparciu o realistyczne poruszanie się po mieście. Przykładowo, żeby móc w ogóle wyruszyć w trasę, musimy najpierw zwolnić hamulce, podnieść pantografy i… no właśnie – przekonaj się sam i pobierz Symulator tramwaju Download na swój komputer.

Poziom realizmu zwiększa się w kontekście otoczenia w którym przyjdzie się nam poruszać. Pogoda w wirtualnym Dusseldorfie zmienia się bardzo dynamicznie, co przedkłada się na konieczność szybkiego reagowania na powstałe zmiany. Dodatkowo miasto pełne jest przechodniów, którzy bardzo często utrudniają nam prawidłowe i bezpieczne poruszanie się po torach. O innych pojazdach, które nie zawsze poruszają się zgodnie z przepisami ruchu drogowego, wspominać chyba nie trzeba.

Oprawa graficzna

Symulator tramwaju to gra, która przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy „wychowani” zostali na kultowych symulatorach prowadzenia pociągów Microsoftu. Dlaczego? Ponieważ szata graficzna do złudzenia przypomina poziom, który pamiętamy ze słynnej, kolejowej serii.

Miasto Dusseldorf jest bardzo dokładnie odwzorowane. Widać to zarówno po mijanych budynkach, jak też ich wnętrzach. Jednym słowem – twórcy gry bardzo postarali się, by ich produkcja wyglądała realistycznie. Jeśli na własne oczy chcesz przekonać się, jak Dusseldorf wygląda z punktu widzenia motorniczego tramwaju, koniecznie pobierz Symulator tramwaju pełna wersja na swój komputer. Przekonasz się, że przemierzanie tej stosunkowo długiej linii o różnych porach dnia i nocy stanie się po pewnym czasie Twoim nałogiem.

Tryby gry

Twórcy gry zaimplementowali w niej kilka trybów rozgrywki. Dzięki niej, podróżowanie po tej skądinąd ciekawej linii nigdy się nie znudzi. Bardzo ciekawie prezentuje się tryb, w którym poruszamy się po mieście bez jakichkolwiek zasad. Przypomina to trochę kultowe Midtown Madness, z tą różnicą, że nie poruszamy się tu autem, lecz tramwajem.

Kolejnym bardzo ciekawym elementem gry jest edytor. Jazda w tym trybie oferuje nam praktycznie nieskończone warianty rozrywki. Edytor pozwala nam na dowolne modyfikowanie trasy a w zasadzie – na całkowite tworzenie jej od nowa. Mamy tu zresztą do dyspozycji sporo ciekawych narzędzi, które nam to ułatwią.

Tram Simulator: Dusseldorf Download Codex

Symulator tramwaju PC

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Symulator tramwajuCrack pebx
  • Repack Tram Simulator Dusseldorf Torrent chomikuj
  • exsiteSingles Symulator tramwaju Free Download
  • p2p Singles Tram Simulator Dusseldorf Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *