28 listopada 2023

Symulator transportu rzecznego Pobierz

Kontynuacja serii symulatorów statków River Simulator 2012 / Symulator transportu rzecznego Pobierz już w pełnej wersji za darmo na naszej stronie znajdziesz poniżej. Tym razem przeniesiono na nasze ekrany komputerów rzeczywiste modele statków, a więc gra nabiera realistyki. Każdy wybrany przez nas statek stanowi całkiem odrębne misje, my oczywiście wcielamy się w kapitana. Zazwyczaj nasze zadania polegają na transporcie różnych towarów lub też musimy wykonać bardzo trudny manewr w porcie.

Przygotowano dla graczy niemiecką sieć rzeczną, która obejmuje takie rzeki jak Ren, czy też jego dopływ Men. Podczas zabawy w Symulator transportu rzecznego możemy dopłynąć naszym statkiem, aż do samej granicy duńskiej, a wszelkie okoliczne widoki, atrakcje zostały wiernie odwzorowane. Dla graczy którzy delektują się świetnymi widokami została przygotowana taka funkcja jak autopilot.

Symulator transportu rzecznego trailer

Na początku gry mamy do dyspozycji małą ilość dostępnych statków. Wykonując zadania będziemy otrzymywać punkty doświadczenia, które pozwolą nam na odblokowanie kolejnych statków. Przygotowano dla nas siedem jednostek pływających, które obejmują baraki, holowniki czy tankowce. Za pomocą edytora możemy dowolnie zmieniać wygląd statków. Oprawa wizualna River Simulator 2012 nie różni się zbyt wiele co do innych niemieckich symulatorów. Pełna wersja gry Symulator transportu rzecznego Pobierzesz za darmo na naszej stronie w formie szybkiego instalatora. Zasiądź już teraz za sterami statku jako kapitan i zacznij przewozić różne towary. Sprawdź czy dasz radę pracować w tym zawodzie!

Symulator transportu rzecznego Pobierz

River Simulator 2012 Download

Symulator transportu rzecznego pobierz

Pobierz za Darmo!

  • River Simulator 2012 Download Free
  • River Simulator 2012 Pobierz za darmo
  • Symulator transportu rzecznego Download
  • Pobierz Symulator transportu rzecznego Chomikuj
  • Symulator transportu rzecznego Exsite
  • Symulator transportu rzecznego Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *