24 września 2023

Symulator wędkarstwa Pobierz

Symulator wędkarstwa to – jak sama nazwa wskazuje – gra symulacyjna, w której główną rolę odgrywa wędka, wędkarz i oczywiście ryba… Za stworzenie gry jest odpowiedzialne ukraińskie studio Swittle Games.

Symulator wędkarstwa Pobierz / zainstaluj na PC

reloaded Fishing Simulator for Relax pc repack

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak na prawdziwy symulator wędkarstwa przystało, w grze znajdziemy mnóstwo (bo aż 60) zbiorników wodnych, w których znajdziemy około 40 gatunków różnych ryb.

Podczas wędkowania możemy przez cały czas podziwiać niezwykle piękne i przede wszystkim prawdziwe krajobrazy różnych zbiorników wodnych. Jak to możliwe? Podczas prowadzenia rozgrywki, przez cały czas obserwujemy jedno, zresztą w bardzo dużej rozdzielczości, zdjęcie ubogacone przez różnego rodzaju efekty. Widzimy więc falujące powierzchnie wód, poruszającą się przed naszymi oczami wędkę i szereg innych dodatków ubogacających interfejs gry. Jeśli więc chcesz zabrać się do wędkowania w najbardziej malowniczych rejonach Europy, koniecznie pobierz na swój komputer Symulator Wędkarstwa pełna wersja. Przekonasz się, jak malowniczym zajęciem może być połów ryb.

Realizm

Choć grafika gry prezentuje się dosyć dobrze, to nie można tego niestety powiedzieć o realizmie rozgrywki. Dlaczego? Ponieważ w wielu miejscach jest to po prostu bardzo uproszczona gra. Brak tu na przykład profesjonalnego podejścia do zróżnicowanych rodzajów wędek. Wystarczy wybrać jedną wędkę, by łowić na wielu różnych łowiskach różne rodzaje ryb. I choć dla początkujących graczy jest to spore ułatwienie, to jednak w przypadku prawdziwych koneserów – może okazać się to znaczną wadą.

Jak na prawdziwy symulator przystało, również i nasza produkcja ma swoją własną, dedykowaną stronę. Na jej łamach można między innymi porównywać swoje wyniki, co w pewien sposób buduje społeczność wokół tej gry. Jeśli i Ty chcesz do niej dołączyć, koniecznie zainstaluj na swój komputer Symulator Wędkowania pobierz. Zobaczysz jak wielu pasjonatów na co dzień relaksuje się w tej grze..

Interfejs

Jak już wspominaliśmy, w interfejsie gry jest sporo uproszczeń, które doświadczonym wędkarzom mogłyby po prostu przeszkadzać. Pomimo to sama rozgrywka zapowiada się bardzo ciekawie. Można zaryzykować twierdzenie, że Symulator Wędkowania to produkcja dla tych wszystkich, którzy marzą o chwili wypoczynku i odprężenia. Dlaczego tak jest? Ponieważ klimat gry sprzyja długiemu kontemplowaniu uroków przyrody. Z jednej strony, widać je na wysokiej jakości grafikach. Z drugiej… można ją usłyszeć. W tle słychać bowiem świetne, relaksacyjne kawałki, przerywane od czasu do czasu autentycznymi dźwiękami przyrody. Jeśli również i Ty chcesz zagłębić się w kontemplacji – co prawda wirtualnej – przyrody, koniecznie Symulator Wędkowania pobierz na swój komputer. Już po kilkunastu minutach przekonasz się, że ta gra naprawdę uspokaja…

Szata dźwiękowa

Głównym motywem jaki możemy usłyszeć w grze są dźwięki fletni Pana. Od czasu do czasu możemy usłyszeć jeszcze śpiew ptaków, dźwięk wiejącego wiatru a także szum drzew i przepływającej wody.

Uwaga! Gra jest dostępna tylko w trybie multiplayer!

Preferowane wymagania techniczne:

  • – procesor – Pentium III 1 GHz,
  • – pamięć operacyjna – 512 MB RAM,
  • – karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza),
  • – wolne miejsce na dysku – 300 MB HDD,
  • – system operacyjny – Windows XP/Vista/7

Fishing Simulator for Relax Download PC

do pobrania Symulator wędkarstwa PC pelna wersja

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Symulator wędkarstwa Crack pebx
  • Repack Fishing Simulator for Relax Torrent chomikuj
  • exsite Symulator wędkarstwa Free Download
  • p2p Fishing Simulator for Relax Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *