23 września 2023

Symulator wózka widłowego Pobierz

Myślałeś kiedyś zostać operatorem Symulator wózka widłowego Pobierz już teraz za darmo w pełnej wersji na PC. W krajach anglojęzycznych gra znana pod tytułem Forklift Truck Simulator natomiast w Niemczech Gabelstapler-Simulator 2009, jest to gra w której wcielimy się w operatora wspomnianego już wózka widłowego. Produkcja firmy niemieckiej Astragon, która od wielu lat tworzy tego typu gry symulacyjne.

Symulator wózka widłowego Pobierz na PC

Symulator wózka widłowego Pobierz

Pobierz za Darmo!

Jako gracz zasiądziemy za kierownicą jednego z trzech wiernie odwzorowanych wózków widłowych. Rozgrywka polega na wykonaniu określonych zadań za pomocą dostępnych dla nas pojazdów. Podczas gry będziemy rozładowywać i załadowywać wagony towarowe a także kontenery, lub też układać towar w ogromnych magazynach. Zazwyczaj na wykonanie danego zadania mamy określony czas, więc naszym głównym celem nie będzie jedynie dokładność, a także tempo naszej pracy.

Dla wszystkich tych którzy uczą się na operatora lub w przyszłości chcą nim zostać Symulator wózka widłowego Pobierzesz za darmo z naszej strony. Autorzy gry postarali się o dostanie licencji renomowanej niemieckiej firmy STILL, która jest jednym z największych producentów tego typu maszyn na świecie. Dzięki czemu w grze możemy zasiąść za prawdziwe pojazdy tejże firmy, a specyfikacja i kontrola nad nimi jest identyczna jak w rzeczywistości. Rozbudowany tryb szkoleniowy ułatwi nam opanować podstawy gry. Poznamy także system oszczędzania energii Blue-Q.

Podczas zabawy będzie dostępnych 6 różnych misji, a osobom którzy chcą operować wózkiem dowolnie także przewidziano dla nich taki tryb gry, w czasie którego do woli możemy sterować wózkiem i transportować towary w różne miejsca. Jeśli chcesz zostać operatorem ten Symulator wózka widłowego Pobierzesz u nas za darmo i poznasz podstawy oraz posiądziesz odpowiednią wiedzę aby później w rzeczywistości ta umiejętność nie była Ci obca.

Symulator wózka widłowego Pobierz Pełną Wersję PC

Forklift Truck Simulator Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Symulator wózka widłowego Chomikuj
  • Exsite Symulator wózka widłowego Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Symulator wózka widłowego Pebx
  • Forklift Truck Simulator Download
  • Gabelstapler-Simulator 2009 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *