20 czerwca 2024

Take on Helicopters Download

Take on Helicopter to symulator helikoptera połączony z elementami gry ekonomicznej. Symulatory lotnicze są dosyć popularne, jednak z dobrym symulatorem helikoptera mamy do czynienia dopiero w tej grze. Aby zasiąść za sterami śmigłowca, wystarczy w wyszukiwarce wpisać Take on Helicopters Download i po pobraniu gry na swój komputer możemy cieszyć oko pięknymi widokami. Take on Helicopters to gra, w której mamy za zadanie pokierować firmą zajmującą się transportem lotniczym a konkretnie śmigłowcami. Mamy tu połączenie gier z dwóch kategorii, strategii ekonomicznej z realistycznym symulatorem lotu. Gra została wydana przez czeskie studio Bohemia Interactive pod koniec 2011 roku.

Take on Helicopters Download – Pełna Wersja

Take on Helicopters Pobierz

Pobierz za Darmo!

W grze wcielamy się w synów Harry’ego Larkina, właściciela firmy lotniczej. Naszym zadaniem będzie uchronienie jej od bankructwa i kontynuowanie rodzinnych tradycji. Rozgrywkę rozpoczynamy w amerykańskim mieście Seattle, ale często akcja gry będzie się odbywała w ogarniętej wojną Azji, a konkretnie w jej Południowo-Wschodniej części. Tytuł ten oferuje bardzo rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza. Struktura gry w znacznym stopniu jest otwarta, dzięki temu sami mamy wpływ na to, jakich zadań się podejmiemy. W pojedynczym trybie znajdziemy wiele ciekawych i dynamicznych misji w różnych miejscach, a podczas lotu możemy zobaczyć wiernie odwzorowane miejsca na świecie. Dodatkowym atutem jest właśnie dodatek, który pozwala nam pokierować własną firmą, a co za tym idzie należy pamiętać o umiejętnym zarządzaniu budżetem, dbaniu o terminy i przeglądy maszyn oraz naprawienie uszkodzeń. Wszystkie te opcje z pewnością przyciągną do gry bardziej wymagających graczy. W grze również znajdziemy tryb gry wieloosobowej oraz rozbudowany edytor poziomów.

Take on Helicopters to symulator z prawdziwego zdarzenia. Twórcy gry zadbali o to, aby podczas lotu gracz poczuł się jak za sterami prawdziwej maszyny. W grze znajdziemy wiernie odwzorowane pokładowe wskaźniki z kokpitów prawdziwych helikopterów. Fizyka lotu oraz sterowanie jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu gra może spokojnie konkurować z innymi symulatorami z najwyższej półki.

Twórcy nie zapomnieli o rzeczach istotnych, takich jak pogoda. Ma ona wpływ na cały przebieg lotu i z pewnością nie jeden raz uprzykrzy nam życie podczas podniebnych podróży. Na szczęście, autorzy gry postanowili wbudować bardzo rozbudowany samouczek, który bardzo szybko pozwoli nam oswoić się z grą i nauczyć latać. Dzięki temu gra skierowana jest nie tylko do prawdziwych fanów symulatorów lotów, ale również dla nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił za sterami podniebnych maszyn.

Gra została wyposażona w ten sam silnik graficzny co gra Arma II, dzięki czemu twórcom udało się połączyć bardzo dobrą jakość grafiki z możliwością wyświetlania ogromnych przestrzeni. Teren, nad którym latamy zapełniony jest obiektami, których grafika nie odbiega od rzeczywistości. W centrum możemy podziwiać nowoczesne dzielnice z wielkimi biurowcami, a w Azji w zatoce Puget duże hangary oraz fabryki, na których możemy lądować naszym śmigłowcem.

Podsumowując, gra przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom symulatorów, ale również graczom, którzy pierwszy raz mają styczność z tego typu grami. Fizyka lotu oraz model sterowania stoją na najwyższym poziomie, dzięki czemu gracz z przyjemnością wciela się w rolę pilota nawet największych maszyn. Dodając do tego grafikę, która wiernie odwzorowuje wskaźniki w kokpicie oraz elementy śmigłowca, możemy poczuć jak pilot za sterami helikoptera. Gra warta polecenia zarówno dla młodszych, jak i dla tych, którzy naprawdę myślą nad zajęciem miejsca za sterami helikoptera.

Take on Helicopters Pobierz – RELOADED

Take on Helicopters Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Take on Helicopters Torrent
  • Free Download Take on Helicopters Chomikuj
  • Exsite Take on Helicopters Pobierz za darmo
  • Pebx Take on Helicopters Free Download
  • Take on Helicopters Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *