20 czerwca 2024

Take on Mars Download

Gdy słyszymy o symulatorach kosmicznych, zwykle przed naszymi oczami pojawiają się obrazy kosmicznych strzelanek, gier akcji itd. Tymczasem mało kto pamięta o tym, że istnieją również inne symulatory kosmiczne, których fabuła choć mniej widowiskowa, to jednak nadal jest godna polecenia. Panie i Panowie – przedstawiamy Wam grę Take on Mars Download, kosmiczny symulator badań marsjańskich.

Take on Mars Download

Take on Mars Download

Pobierz za Darmo!

Geneza powstania

Za powstanie gry Take on Mars Download, jest odpowiedzialne studio Bohemia Interactive. Sama gra, powstała nie tylko w oparciu o mniej lub bardziej zaawansowaną wiedzę na temat Czerwonej Planety i badań kosmicznych, ale w koordynacji z prawdziwymi specjalistami. Tak, to właśnie profesjonalizm i merytoryka gry to pierwsze cechy, dla których warto pobrać tą grę na swój komputer.

Fabuła gry

Jak łatwo się domyślić, w grze możemy zajmować się obsługą łazika marsjańskiego pobierającego próbki danych albo też – zarządzać całą agencją kosmiczną i tym samym organizować fundusze na kolejne wyprawy. Jak widać, gra Take on Mars Download została dopracowana zarówno dla miłośników prawdziwych badań kosmicznych, jak również dla tych, którzy preferują ekonomiczne strategie.

Metody prowadzenia rozgrywki

Pozycja Take on Mars Download, posiada dwa tryby gry:

  1. Bezpośrednie zarządzanie łazikiem marsjańskim – w tym trybie, naszym zadaniem jest poruszanie się dokładnie odzwierciedlonym łazikiem bezpośrednio po powierzchni Czerwonej Planety. Oczywiście sama jazda to nie wszystko – naszym celem jest również wykonywanie rozmaitych badań, często bardzo skomplikowanych.
  1. Zarządzanie cała agencją kosmiczną. W tym trybie nie zajmujemy się wyłącznie eksploatacją Marsa, ale też organizujemy budżet agencji kosmicznej, planujemy kolejne misje, starając się jednocześnie o większe wpływy z budżetu. Jest tu o wiele bardziej zarysowany cały aspekt ekonomiczny.

Oprócz tego, warto pamiętać że Take on Mars Download jest pozycją, w której mamy możliwość zarówno prowadzenia rozgrywek w trybie single jak również multiplayer. Należy jednak pamiętać, że pozycja ta została stworzona głównie z myślą o graczach online.

Grafika gry

Grę Take on Mars Download warto pobrać na swój komputer również ze względu na piękną grafikę. O ile w przypadku zarządzania agencją kosmiczną nie ma zbyt wielu “widoków” to już w przypadku eksploracji Marsa sytuacja ta zmienia się o całe 180 stopni. Dlaczego? Ponieważ gra Take on Mars Download oferuje nam możliwość przeglądania panoram Marsa w oparciu o autentyczne zdjęcia z misji marsjańskich. Jest więc co oglądać. A jeśli dodamy, że wszystko jest połączone ze sobą w naprawdę wysokiej rozdzielczości, to nietrudno zgadnąć dlaczego jej grafika jest aż tak piękna.

Realizm

Take on Mars Download warto pobrać na swój komputer ponieważ cechuje ją niezwykły realizm misji. Czy przypuszczaliśmy, co możemy zrobić, gdy nasz łazik marsjański zasygnalizuje iż jedno z kół napędowych dopadła awaria? Jeśli nie, to bez obaw – dzięki Take on Mars z pewnością dowiemy się co w tej sytuacji zrobić. Zresztą realizm nie dotyka tu wyłącznie samych sond kosmicznych – również i nasze sukcesy (i niestety porażki) odbijają się na naszym budżecie. Jak widać, realizm dotknął też kwestii finansowo – ekonomicznych.

Wymagania gry

  • procesor Core i5 2.3 GHz,
  • pamięć operacyjna 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku 2 GB HDD, Windows Vista/7

Take on Mars Pobierz

Take on Mars torrent

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Take on Mars Torrent
  • Pobierz Take on Mars Chomikuj
  • Exsite Take on Mars Download PC
  • Pebx Take on Mars Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *