The Sims 2 Download

Kiedy zaprezentowano grę The Sims 2, nie sądzono, że będzie ona bić rekordy sprzedaży. Wszystkie części tej serii, w tym The Sims 2 to są symulatory rodziny. W czasie gry kontrolujemy wszystkie aspekty życiowe naszych członków. Gra została wydana w 2004 roku przez studio Electronic Arts i od razu trafiła w gusta klientów. Aby założyć rodzinę i cieszyć się fenomenalną grą, wystarczy w wyszukiwarce wpisać The Sims 2 Download i pobrać grę na swój komputer.

The Sims 2 Pobierz – Pełna Wersja

The Sims 2 Download

Pobierz za Darmo!

W odróżnieniu od pierwszej części, gracz ma możliwość kontrolowania swojej postaci przez całe życie, od narodzin aż po emeryturę i starość. Każda podjęta decyzja będzie miała swoje skutki w przyszłości. Zbliżając się do emerytury, ciężko będzie zacząć nową karierę czy zakładać rodzinę. Zatem wybór jakiego dokonamy za młodu, będzie miał wpływ na dorosłe życie, co jest dobrym rzeczywistym rozwiązaniem, dzięki czemu młodsi gracze, grając w tę grę w minimalnym stopniu zobaczą, że dorosłe życie to nie tylko granie i leżenie na kanapie.

Kolejną zmianą w stosunku do pierwszej części, jest wprowadzenie grafiki 3D. Dzięki temu mamy możliwość obserwować jak zmienia się mimika twarzy naszej postaci czy postura. Warto zaznaczyć, że wygląd naszej postaci możemy zmieniać w każdej chwili, nie jesteśmy ograniczeni tylko ustawieniami na początku tworzenia osoby. W lustrze możemy zmieniać kolor włosów i fryzurę, natomiast na przyrządach do ćwiczeń, możemy nabierać masy mięśniowej oraz wyrobić sobie sylwetkę.

Kolejną wprowadzoną nowością jest fakt, że nasi Simowie posiadają własne DNA, dzięki czemu twórcy wprowadzili do gry, zupełnie nowe możliwości, takie jak dziedziczenie cech charakterystycznych po swoich rodzicach. Przyjrzyjmy się teraz możliwościom, jakie dostarcza nam The Sims 2, oprócz dbania o swoją postać. Wiele graczy nie wyobraża sobie tej gry, bez możliwości budowania domów. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale można poczuć się jak dobry architekt czy budowlaniec.

W kreatorze, w którym możemy budować domy mamy do wyboru wiele opcji, ale zacznijmy od podstawowych, od ścian. Postawić je możemy prosto lub pod kątem, mamy również możliwość wybudowania drugiego, a nawet trzeciego piętra. Należy jednak pamiętać, że wodza fantazji może sporo kosztować i na początku gry nie będzie naszych Simów stać na tak drogi dom.
Rozwiązaniem jest postawienie małego domku parterowego, który jest wykończony i rozbudowywanie go już podczas rozgrywki. Bardzo ciekawa możliwość, która uczy nas, że nie można mieć wszystkiego od razu. Do wystroju domu możemy użyć wielu dodatków, od bardzo tanich wartych kilka simleonów kwiatków, do bardzo ekskluzywnych jak fortepian czy jacuzzi wartych kilka tysięcy. W tej części pojawiły się między innymi lampy sufitowe i naścienne, gry wideo czy sterowane samochodziki drogą radiową. Część z tych przedmiotów mogliśmy zobaczyć w pierwszej części, ale tylko w płatnych dodatkach.

Kolejną nowością, która ucieszy kreatywnych ludzi, jest możliwość malowania oraz sprzedawania swoich obrazów. Dzięki temu mamy kolejne źródło dochodu, a po zdobyciu maksymalnego poziomu kreatywności może stać się jedynym, gdyż ceny obrazów będą naprawdę wysokie. Podsumowując, gra The Sims 2 jest godna polecenia dla wszystkich graczy, jest idealną pozycją, aby się odprężyć i pokierować trochę cudzym życiem. Mniejszych graczy nauczy na pewno cierpliwości i szacunku do pieniądza, dzięki czemu gra ma też wątek edukacyjny. Warto zagrać w tę grę chociażby raz w życiu.

The Sims 2 Download PC

The Sims 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

 • Pobierz The Sims 2 Torrent
 • Free Download The Sims 2 Exsite
 • Chomikuj The Sims 2 Pobierz za darmo
 • Pebx The Sims 2 Download Free
 • Cracked The Sims 2 Free Download
Comments
 1. karolka

  też lubie ale ta część zdecydowanie najlepsza ever

 2. wiktorilkyyy

  super simsy lubie 2,3,4 🙂

 3. mcerek

  no no no elegancko sie zainstalowało – mega gierka

 4. adas

  gra mojego dzieciństwa

 5. andzka

  szybko sie pobiera i oglnie gicior 😀

 6. justyna

  dzięki, jak dla mnie bomba

 7. Michał

  Program nie zawiera żadnych programów szpiegujących. Przeskanowałem go przez Kaspersky, polecam.

 8. tiki

  Jeszcze jakies dodatki by mi sie przydały i by było naprawde mega!

 9. Dominik

  gierka dziala bardzo dobrze dzieki

 10. lala

  Dzięki, uwielbiam simsy 😀

 11. karolia

  kocham was, najlepsza gra ever!

 12. mateusz

  szybko się pobrała, podziękował bardzo

 13. kldi

  świetna gierka, jedna z lepszych tej serii

 14. jolkajolka

  Moja ulubiona część simsów, w sam raz na wakacje powracam.. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *