23 września 2023

The Sims 3 Download

Gra The Sims 3 to kolejna część zaliczająca się do symulatorów życia. Symulatory te pozwalają nam wcielić się w Simy i decydować o ich losie od początku życia. Gra podobnie jak jej poprzednie części została wydana przez studio Electronics Arts i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. W 2009 roku dostaliśmy bardzo rozbudowany symulator ludzkiego życia, który jest najlepszy w tej kategorii gier. Aby cieszyć się nową grą, wystarczy w wyszukiwarce wpisać The Sims 3 Download i pobrać grę na swój komputer.

The Sims 3 Pobierz pełną wersję

The Sims 3 za darmo

Pobierz za Darmo!

Twórcy gry, w stosunku do drugiej części wprowadzili bardzo dużo usprawnień i wiele więcej możliwości, między innymi jeśli chodzi o cechy charakteru, wyglądu czy budowy domu. W tej części na początku gry podczas tworzenia bohatera musimy wybrać pięć cech określających osobowość naszego sima. Jest to dosyć trudne, gdyż do wyboru mamy przeszło 100 różnych cech. Decyzje warto przemyśleć, ponieważ cechy te będą miały wpływ na życie naszego sima a zatem będą nam towarzyszyć przez całą rozgrywkę. Dla przykładu Sim odznaczający się mądrością będzie zdecydowanie szybciej się uczył od pozostałych, dzięki temu ma większe predyspozycje do awansu w pracy.

Kolejną rzeczą jaką zmieniono „The Sims 3 Download” w stosunku do poprzedniej części są paski potrzeb. Teraz mamy ich mniej, a dokładnie sześć. Zadowolić naszego bohatera jest teraz zdecydowanie trudniej. Zależnie od sytuacji, Simowie posiadają tzw. humorki które zależą od zdarzeń w życiu codziennym. Możemy doświadczyć zarówno pozytywnych chwil, jak narodziny dziecka jak i negatywnych, czyli na przykład śmierć bliskiej osoby. Elementem ważnym dla sporej ilości graczy jest budowanie domów oraz ich wyposażanie. W trzeciej odsłonie budowanie jest bardziej intuicyjne i łatwiejsze. Poprawiono trochę interfejs, w którym odpowiednie części domu zostały posegregowane i różne kategorie zostały przedstawione jako małe ikonki mebli. W przypadku przedmiotów do wyposażenia postąpiono bardzo podobnie, również zostały one posegregowane a nowością jest to, że możemy je ustawić pod dowolnych kątem. Tego niestety brakowało w poprzedniej części, gdzie do wyboru mieliśmy tylko trzy płaszczyzny.

Największą zmianę jednak widać dopiero po wyjściu z domu. Twórcy zdecydowali o braku granic pomiędzy parcelami. Wirtualny świat jest teraz otwartą przestrzenią i nie jest podzielony na wiele fragmentów. Dzięki temu zyskujemy możliwość spacerowania po mieście, odwiedzenia sąsiadów czy wybrania się do kina z przyjaciółmi. Co jest ważne podkreślenia podczas przekraczania granic naszej działki, czas nie zatrzymuje się w miejscu dla pozostałych członków rodziny, w każdej chwili miasto oraz jego mieszkańcy żyją własnym życiem. Dzięki otwartemu światu, mamy także możliwość pójść do pracy pieszo. Niestety nie mamy jeszcze możliwości kierowania naszym Simem w pracy, ale dostajemy możliwość określenia naszego stosunku do pracodawcy oraz jak mamy się w pracy zachowywać. Możemy zostać dłużej w pracy i tym samym „podlizać” się szefowi. Ścieżki awansu są bardzo dobrze określone i w każdej chwili możemy sprawdzić czego nam brakuje do awansu. Są również zawody, w których w pewnym momencie kariery trzeba będzie wybrać określoną ścieżkę kariery.

Podsumowując, gra The Sims 3 do pobrania jest jeszcze lepsza od poprzedniej części. Mamy w niej dużo więcej możliwości w sferze prywatnej jak i zawodowej naszego sima. Również miłośnicy budowania znajdą w niej coś dla siebie. Gra warta polecenia nie tylko dla miłośników serii, ale również dla osób nieobytych z tym tytułem, które chcą spróbować swoich sił w codziennych obowiązkach domowych.

The Sims 3 Pobierz na PC i zainstaluj

The Sims 3 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Sims 3 Chomikuj
  • Pobierz The Sims 3 PC Torrent
  • Exsite The Sims 3 Pobierz za darmo
  • Pebx The Sims 3 Download Free
  • CODEX The Sims 3 Free Download
  • The Sims 3 Pobierz

2 thoughts on “The Sims 3 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *