27 listopada 2023

The Sims 4 Cats & Dogs Download

The Sims 4: Cats & Dogs to zdaje się jeden z najpopularniejszych dodatków do gry Sims 4, która swoją premierę miała w lutym 2014 roku. Już od tego czasu wszyscy wierni fani tego symulatora z niecierpliwością wyczekiwali dodatków, w którym będzie można samodzielnie stworzyć swojego ukochanego, futrzanego towarzysza życia. Jednak, aby móc skorzystać z tego fantastycznego dodatku, należy posiadać podstawową wersję gry zainstalowaną na komputerze. Jeśli jesteś wielbicielem zwierząt domowych, takich jak psy i koty, to ta gra jest zdecydowanie dla Ciebie. Pobierz The Sims 4 Cats & Dogs Download i zaopiekuj się swoim ukochanym pupilem, który z pewnością odwdzięczy Ci się dozgonną miłością.

The Sims 4 Cats & Dogs Download – Pełna Wersja PC

The Sims 4 Cats & Dogs Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra oddaje do użytku graczy zwierzęta domowe, które zostały udomowione już tysiące lat temu. Niestety nie ma jednak możliwości, aby stworzyć sobie chomika czy świnkę morską albo żółwia – producenci przewidzieli jedynie dwójkę podstawowych zwierząt futerkowych, czyli psa i kota. Dodatek pozwala na stworzenie takiego zwierzaka, który będzie dla gracza idealny. Na początku gry stajemy przed kreatorem, gdzie do dyspozycji została oddana ogromna ilość psich i kocich ras, które dodatkowo można dowolnie krzyżować. W ten sposób z pewnością otrzymamy niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju zwierzaka, który zawładnie naszym sercem. Ponadto istnieje możliwość dostosowania jeszcze poszczególnych cech wyglądu, np. nieco skrócić i zaokrąglić uszy, wydłużyć ogon, dodać kilka ciekawych łatek jako znak charakterystyczny danego zwierzęcia. Ponadto można również dowolnie dopasować kolor futra do swoich indywidualnych upodobań, czy wprowadzić kilka ciekawych i nieoczekiwanych akcentów, np. różowe paski na ogonie kota.

Warto również podkreślić, że gracze mają do dyspozycji różne ubranka i akcesoria dla zwierząt w postaci np. obróżek, chust czy kokard. Jeśli chciałbyś mieć zwierzaka, jednak nie masz czasu, aby należycie się nim zając i zapewnić mu dom, wówczas taki wirtualny pupil będzie dla Ciebie idealnym sposobem na sprawdzenie się w roli opiekuna. Koniecznie pobierz The Sims 4 Psy i Koty Download i przekonaj się, co to znaczy być właścicielem czworonoga.

Oprócz faktu, iż gracz musi stworzyć swojego przyjaciela praktycznie od podstaw, musi się również nim zająć. W końcu The Sims 4 to symulator życia, a więc w grę wchodzą regularne spacery, kąpanie pupila, karmienie o, drapanie, przytulanie i głaskanie. On z kolei będzie Ci się odwdzięczał miłością. Wszystkie zwierzaki są niezwykle dynamiczne i charakteryzują je konkretne zachowania przypisane do danej rasy. Psy mogą kopać w ogródku lub szczekać na ptaki na spacerze, a także gonić koty po podwórku. Z kolei koty chadzają własnymi ścieżkami, jednak potrafią się również łasić i uciekać na dźwięk odkurzacza. warto również dodać, że każdy zwierzak jest inny – tak samo jak w prawdziwym życiu. Futrzaki mogą również chorować – wówczas należy zabrać je na wizytę do gabinetu weterynaryjnego. Pobierz The Sims 4 Cats & Dogs Download i stwórz swojego wiernego przyjaciela, który nigdy Cię nie opuści!

The Sims 4 Psy i Koty Pobierz grę na PC (DLC/Dodatek)

The Sims 4 Cats & Dogs Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Sims 4 Cats & Dogs Torrent Pebx
  • Pobierz The Sims 4 Psy i Koty Crack Chomikuj
  • Exsite The Sims 4 Free Download
  • CODEX The Sims 4 Psy i Koty Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *