27 listopada 2023

The Sims 4 City Living Download

The Sims 4 Miejskie Życie Download to gra, w którą wiele osób pamięta z własnego dzieciństwa, a nawet jeszcze dziś chętnie sięga po nią wieczorami, aby zrelaksować się i przypomnieć sobie wspaniałe czasy beztroskich lat. Najnowsza część jest w rzeczywistości dodatkiem do gry The Sims 4, która miała własną premierę w Polsce oraz na świecie trzeciego listopada 2016 roku – już teraz jest ona dostępna zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej. The Sims 4 City Living Download to już szósty dodatek do dwuletniej już tak zwanej „czwórki”, opracowany przez popularne studio o nazwie Maxis. Jest ono jednak rozszerzeniem niesamodzielnym, w związku z czym działa jedynie z podstawową wersją gry The Sims.

The Sims 4 Miejskie Życie Pobierz Dodatek

The Sims 4 City Living download

Pobierz za Darmo!

Gra jest oznaczona dla osób powyżej dwunastego roku życia, jednak najważniejsza jest jej fabuła – w najnowszym dodatku gracze znajdą w nim między innymi nieznośnych i nierespektujących ciszy sąsiadów, chytrych na pieniądze administratorów mieszkań, a także liczne restauracje, oferujące wiele ciekawych wydarzeń i dań, jakich nie było nigdzie indziej. Za pomocą dodatku, gracze mają możliwość przeniesienia własnych bohaterów to miasta o nazwie San Myshuno, gdzie mają możliwość przeprowadzenia się do mieszkań stałych, a także luksusowych apartamentów. Mogą również – co ważne – wybrać własną, indywidualną ścieżkę kariery. Dostępne są nowe trzy z nich – polityka, krytyka, a także specjalista od mediów społecznościowych. Simy za pomocą nowego dodatku The Sims 4 City Living Download mogą zamieszkać w jednej z czterech dostępnych dzielnicach nowego obszaru. Każda z nich charakteryzuje się odmienną architekturą, a także odrębnymi możliwościami. Ponadto, dodatkową atrakcją dla graczy okazują się być uliczne festiwale, a także bary posiadające sprzęty karaoke. Postacie wraz z graczami mogą również zajmować się nowymi rozrywkami – zarówno na ulicy, jak również i w domu, niektórymi z nich są gry na konsolach albo również i koszykówka.

Gra – podobnie jak i inne wersje – są dostępne w trybie jednoosobowym, co nie jest wielką niespodzianką dla graczy oraz miłośników The Sims. Wymagania sprzętowe można podzielić na dwie części – minimalne oraz rekomendowane. Rekomendowane to: Intel Core i5 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7(SP1)8/8.1/10 64-bit, natomiast minimalne prezentują się następująco: Intel Pentium 4 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1/10

Jeśli lubisz simsy i pamiętasz je z dzieciństwa, a dodatkowo – posiadasz czwartą ich część, nie czekaj! Już teraz kup, a następnie pobierz The Sims 4 Miejskie Życie Download na własny komputer i pozwól zatracić się w wirtualnym świecie, który od wielu lat podbija serca pokoleń – rodziców oraz ich obecnie już dzieci. Najnowszy dodatek jednak pozwala graczom na przeniesienie swych bohaterów do metropolii.

Szóste rozszerzenie jest prawdziwą gratką dla wielu miłośników simsów oraz nie potrafią oprzeć się ich cechom i możliwościom. To dla każdego wspaniała część, na którą wiele osób czekało ze zniecierpliwieniem. Wymagania sprzętowe, podobnie jak inne dodatki nie są zbyt wysokie, dlatego też istnieje możliwość pobrania gry na starsze modele komputerów PC Windows oraz laptopów. Warto zakupić grę już teraz i przekonać się na własnej skórze, jak wspaniale można spędzać wolny czas wraz z kultową grą, popularną na calutkim świecie.

The Sims 4 City Living Download – Pełna Wersja

The Sims 4 Miejskie Życie pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Sims 4 City Living Torrent
  • RELOADED The Sims 4 City Living Pobierz za darmo
  • Exsite The Sims 4 Free Download
  • Pebx The Sims 4 Miejskie Życie Download DLC
  • Crack The Sims 4 City Living do pobrania Chomikuj

One thought on “The Sims 4 City Living Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *