17 maja 2024

The Sims 4 Parenthood Download

The Sims 4: Parenthood to nowy dodatek do tak popularnej na całym świecie gry z rodziny symulatorów życia The Sims 4. Za wszystkie części i dodatki do gier niezmiennie odpowiedzialne jest studio EA Maxis, natomiast producentem jest firma Electronic Arts. The Sims 4 została wydana na platformę PC Windows w 2014 roku. Dodatek The Sims 4: Parenthood nie wymaga od użytkowników posiadania innych rozszerzeń i jest kompatybilny z podstawową wersją tytułu. Jeśli uwielbiasz symulatory życia, a The Sims są Twoją ulubioną grą, to ten dodatek musi koniecznie trafić do Twojego zbioru. Pobierz The Sims 4 Parenthood Download i sprawdź się w roli rodzica!

The Sims 4 Parenthood Download – Pełna Wersja

The Sims 4 Być Rodzicem Pobierz na PC

The Sims 4 Parenthood pobierz

Pobierz za Darmo!

The Sims 4: Parenthood odpowiada na odwieczne pytanie: “jak być rodzicem?” Producenci zadbali tutaj, aby interakcje na linii rodzic-dzieci uległy mocnemu rozszerzeniu. Dodatek skupia się na dzieciach simów, a także na całym procesie wychowawczym. Znacznemu rozszerzeniu uległy również możliwości, związane ze słowem “rodzicielstwo”, które nie tylko mogą wpływać na posłuszeństwo pociech, ale również na ich zachowanie względem rodzeństwa. Bardzo ciekawą nowością są tutaj wszelkiego rodzaju projekty szkolne, jakie maluchy muszą wykonywać w porozumieniu i z pomocą swoich rodziców. W ten sposób Simy nie tylko budują zaufanie swoich pociech, ale również dają się poznać jako kochający i troskliwi, ale również zabawni i pełni werwy rodzice. Ciekawym przykładem takiego projektu szkolnego, zleconego przez nauczyciela może być konieczność wybudowania wulkanu przy pomocy proszku do pieczenia lub modelu rakiety. Oczywiście nie ma możliwości, aby rodzice wykonywali cała pracę za dzieci – tutaj liczy się współpraca. Ponadto rodzice mogą od teraz przygotowywać drugie śniadanie do szkoły dla swoich milusińskich.

Nowości i ciekawych opcji jest naprawdę dużo, ale więc każdy miłośnik gry The Sims 4 będzie zachwycony. Koniecznie pobierz The Sims 4 Parenthood i przekonaj się o swojej wartości jako odpowiedzialnego rodzica, który nie tylko potrafi pokazać, że kocha swoje dzieci, ale również że jest on przez nie szanowany i wzbudza w nich podziw.

Oprócz możliwości budowania i zacieśniania więzów rodzinnych, producenci wprowadzili jeszcze kilka innych, ciekawych nowinek, jak np. klocki służące do budowania, pamiętnik nastolatka, a także misia przeznaczonego do zabawy “w doktora”. Te wszystkie interaktywne przedmioty stanowią bardzo istotne w życiu dzieci rzeczy. Nastolatek zaciekle będzie bronił swojej prywatności zawartej w pamiętniku, natomiast miś z pewnością będzie ulubioną zabawką do tulenia. Ponadto gracz ma również do dyspozycji interaktywny harmonogram całej rodziny, według którego należy postępować, aby w domu panował ład i porządek. Tablica określa zakres obowiązków całej rodziny i poszczególnych jej członków, a także pokazuje, o której godzinie dzieci powinny być już w łóżkach. poza tym producenci zadbali również o nowe stroje Simów, nowe wyposażenie mieszkania, a także nowoczesne meble. Koniecznie pobierz The Sims 4: Parenthood Download i sprawdź, czy Twoje dzieci stosują się do wyznaczonych przez Ciebie zasad i szanują Cię, czy może poległeś jako rodzic i nie potrafisz zaprowadzić porządku i harmonii w domu.

The Sims 4 Parenthood Pobierz grę na PC

The Sims 4 Parenthood download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz The Sims 4 Być Rodzicem Crack Chomikuj
  • Free Download The Sims 4 Parenthood Torrent Pebx
  • Exsite The Sims 4 Być Rodzicem Pobierz za darmo
  • Skidrow The Sims 4 Parenthood Free Download DLC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *