22 września 2023

The Sims 4 Seasons Download

The Sims 4: Seasons to kolejny dodatek do popularnej gry, który tym razem ubogaca ją o… pory roku. Na szczęście wprowadzone dzięki niemu zmiany, nie ograniczą się wyłącznie do aury za oknem. Za stworzenie dodatku odpowiedzialne jest studio EA Maxis a sama aplikacja jest dostępna wyłącznie dla komputerów PC.

The Sims 4 Seasons Download – Pełna Wersja PC

Podstawowa wersja + dodatek Cztery pory roku

The Sims 4 Cztery pory roku pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak już było to wspomniane wcześniej, The Sims 4 Cztery pory roku nie ogranicza się wyłącznie do zmian klimatycznych, związanych z określoną porą roku. Wręcz przeciwnie – w dodatku zaimplementowano również szereg wydarzeń z tym związanych (np. święta) a także kilkadziesiąt ciekawych przedmiotów, które wiążą się ze zmiennym cyklem pór roku. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić, jak głębokie zmiany wprowadza ten dodatek, koniecznie pobierz na swój komputer The Sims 4 Seasons Download i przekonaj się, jak wiele może zależeć od zmian pór roku.

Wprowadzona aktualizacja będzie miała również wpływ na zajęcia poszczególnych postaci. Przykładowo, w okresie zimowym tradycją stanie się wspólne lepienie bałwana. Jeśli już mowa o tradycji, w The Sims 4: Seasons pojawia się kilka dobrze znanych świąt. Co ciekawe, po zainstalowaniu dodatku, gracz będzie miał możliwość zdefiniowania własnych świąt, z określonymi przez siebie tradycjami.

Warto zaznaczyć, że The Sims 4: Seasons to nie tylko tradycje i wydarzenia z nimi związane. Dodatek ten – wbrew pozorom – jest bardzo złożony. Przykładowo, z jego zainstalowania będą zadowoleni np. floryści, którzy od teraz zyskają nowe możliwości projektowania nowych i bardziej różnorodnych bukietów kwiatów a także naukowcy, stający do… walki o granty na prowadzone badania. Jeśli więc szukasz w swoich Simsach, czegoś więcej niż dotychczas, koniecznie pobierz na swój komputer The Sims 4 Cztery pory roku Download i odkryj tą grę z zupełnie nowej strony. Przekonasz się, jak wiele ciekawych perspektyw może wprowadzić ten dodatek.

Szata graficzna

Od strony interfejsu graficznego, The Sims 4: Seasons prezentuje ten sam poziom, co podstawa, czyli Sims 4. Nowe stroje i obiekty, jakie pojawią się po zainstalowaniu dodatku, będą od strony graficznej prezentować się zupełnie tak samo, tak dotychczasowa zawartość gry.

Tryby gry

Dodatek jest dostępny wyłącznie w trybie single player. Oznacza to, że miłośnicy Simsów, którzy prowadzą rozgrywkę w oparciu o sieć internetową, nie będą mogli korzystać z wprowadzonych zmian. A jeśli nawet uważasz, że tryb single player nie jest dla Ciebie wystarczający i tak pobierz na swój komputer The Sims 4: Seasons Download i przekonaj się, jak bardzo dodatek ten rozszerza dotychczasowy świat gry.

Kwestie techniczne

Jak sama nazwa wskazuje, The Sims 4: Seasons jest dodatkiem do podstawy, czyli gry Sims 4. Oznacza to, że nie będzie on działał autonomicznie a jego funkcjonalność będzie dostępna dopiero po zainstalowaniu podstawowej wersji gry.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i5 2.33 GHz,
  • pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • karta grafiki – 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku twardym – 18 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8/8.1/10 64-bit

The Sims 4 Cztery pory roku Pobierz na PC

The Sims 4 Seasons download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX The Sims 4 Seasons Free Download
  • SKIDROW The Sims 4 Cztery pory roku Pobierz za darmo
  • Pobierz The Sims 4 Cztery pory roku Crack Chomikuj
  • Free Download The Sims 4 Seasons Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *