22 września 2023

The Sims 4: Śnieżna eskapada Pobierz

The Sims 4: Śnieżna eskapada / The Sims 4: Snowy Escape to kolejny dodatek do serii, której nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. To sandboxowa rozgrywka, w której wcielasz się w wybraną przez siebie postać i rozwijasz ją w wybrany przez siebie sposób.

Producent: EA Maxis / Maxis Software
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Data premiery: 13 Listopada 2020
Gatunek: Symulacje, ekonomiczne, widok izometryczny, symulator życia
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Duński, Holenderski, Japoński, Norweski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Szwedzki, Fiński, Koreański, Chiński tradycyjny, Chiński uproszczony
PEGI 12

The Sims 4: Śnieżna eskapada / The Sims 4: Snowy Escape Download Pełna Wersja na PC

Podstawowa wersja gry + Dodatek DLC

The Sims 4: Śnieżna eskapada Pobierz

Dane podstawowe

Gra została wyprodukowana przez EA Maxis/Maxis Sfoftware, a za jej wydanie odpowiada Electronic Arts. The Sims 4: Śnieżna eskapada to dodatek do podstawowej wersji The Sims 4. To oznacza, że musisz posiadać „podstawkę”, by dołączyć do niej rozszerzenie – na całe szczęście nasz instalator zainstaluje podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Śnieżna Eskapada. The Sims to nic innego jak kompleksowy symulator życia, w którym musimy zadbać o relacje postaci z innymi, ale również zapewnić jej odpowiedni byt.

Na jakie platformy wydano grę?

Gra jest dostępna na komputery, a także PS4 i XboX One. Pobierz ją za darmo i sprawdź, czy najnowsze rozszerzenie The Sims 4 przypadnie Ci do gustu.

Tryb gry

The Sims 4: Śnieżna eskapada nie daje możliwości wspólnej rozgrywki. Choć istnieje szansa na podzielenie się na przykład zaprojektowanymi strojami czy elementami wyposażenia, The Sims 4 istnieje wyłącznie w single player mode.

Na czym polega gra?

The Sims 4: Snowy Escape nie wprowadza szczególnych zmian jeśli chodzi o samą rozgrywkę. Podobnie jak w poprzednich edycjach, Twoim zadaniem jest zadbanie o zadowolenie sima, prowadzenie w jego imieniu interakcji z innymi postaciami, a także chodzenie do pracy lub szkoły.

W tym rozszerzeniu do gry The Sims 4 twórcy zdecydowali się wprowadzić nową krainę, inspirowaną Japonią: wioskę Mt. Komorebi. Swego rodzaju innowacją jest fakt, że jako pierwsza dodana lokalizacja w historii gry – wioska Mt. Komorebi nie ma z góry określonego charakteru. To oznacza, że możesz wybrać się tam na wakacje lub zamieszkać na stałe.

Co nowego?

The Sims 4: Śnieżna eskapada, jak każde rozszerzenie, wprowadza pewne zmiany. W tym przypadku, Maxis zdecydował się wdrożyć tak zwane style życia, a także odczucia. Te pierwsze są wybieralne, a określony styl życia wpływa między innymi na zachowanie sima, a także jego preferencje. W zależności od dokonanego wyboru, Twój sim może być sumienny lub odkładający wszystko na później, beztroski lub świetnie zorganizowany.

Jeśli chodzi o odczucia – wdrożony został skomplikowany system, na podstawie którego simowie zachowują swego rodzaju wspomnienia z wcześniejszych interakcji. To sprawia, że niektóre opcje są niedostępne, a w ich miejsce pojawiają się inne. Dzięki temu, budowanie relacji między postaciami jest jeszcze ciekawsze.

The Sims 4: Śnieżna eskapada Pobierz za darmo

The Sims 4: Snowy Escape download

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5 2.33 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

innym simem wolisz zdobywać sims 4 śnieżna eskapada tryb gry singleplayer, wersja językowa sims 4 śnieżna eskapada pc, The Sims 4 wręcz niebezpieczne wyprawy wspinaczkowe, simem wolisz zdobywać szczyty styl życia odblokuj nowe efekty, masz konta równowagi stwórz swoje sanktuarium niezależnie przedsionku zwanym genkan skąpanym, zjeżdżać rozwijaj umiejętność wspinaczki słuchania kojącej muzyki naucz, śnieżne zaspy poznaj spokój subtelnym świetle papierowych lampionów, naturalnym gorącym źródle potem zaspy poznaj spokój płynący, stoku szusuj na nartach, swój styl życia odblokuj stan wewnętrznej równowagi stwórz naturalnym gorącym źródle, mebli oraz ozdób e mail platforma pc góry komorebi zewnątrz własny ogród skalny swoim domu drzwi okna odkryć stan wewnętrznej równowagi, określ swój styl życia wspinaczki i wysyłaj swojego sima na emocjonujące, wędrówkę przez las bambusowy okna i parawany typu, posiłek z ognistego kociołka spokój płynący z uważnych e mail styl japoński shoji a także maty tatami, oparciu o działania sima i mają wpływ na jego zachowanie sporty zimowe stoliku kotatsu lub wybrać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *