25 września 2023

The Sims 4: Uniwersytet Pobierz dodatek

Pobierz dodatek The Sims 4: Discover University to wyczekiwany dodatek, dzięki któremu możemy wysłać młodego Sima na studia. Należy zaznaczyć, że jest to rozszerzenie, które wymaga instalacji podstawy, czyli The Sims 4. To niezwykle popularny symulator życia, który został wypuszczony na takie platformy, jak PC, XONE, PS4. Producentem jest studio EA Maxis / Maxis Software, a wydawcą Electronic Arts Inc. Data premiery: 15 listopad 2019.

The Sims 4: Discover University Download

The Sims 4: Uniwersytet dodatek

Studenckie życie

Marzysz o tym, aby twój Sim rozpoczął karierę naukową? Pobierz The Sims 4: Uniwersytet Download i wybierz najlepszą ścieżkę edukacji dla stworzonej postaci. Możliwości jest wiele, a każdy kierunek składa się z zupełnie innych etapów. Jedno jest pewne – opisywany dodatek przedłuża życie naszym simom. Nastolatek staje się młodym dorosłym, co jest nowością w czwórce.

Do wyboru mamy kilka uniwersytetów, co stanowi sporą zaletą. Wszystko zależy od tego, czy stawiamy na tradycję, czy nowoczesność. Niewątpliwym atutem jest również dostępność wielu kierunków kształcenia. Możemy posłać naszego bohatera na studia pedagogiczne, inżynierskie, prawnicze, informatyczne, a także wiele innych.

Warto jest pamiętać, że studia mogą być początkiem naszej kariery naukowej. Dobrze więc, jeśli są one dopasowane do prawdziwych zainteresowań Sima. Dzięki temu osiągnięcie pożądanych efektów stanie się łatwiejsze. Ponadto ukończone studia ułatwią nam znalezienie pierwszej pracy i rozwój kariery. Niektóre ścieżki zawodowe są dostępne wyłącznie dla tych, którzy posiadają stosowane wykształcenie.

Zajęcia na uczelni

W The Sims 4: Uniwersytet do pobrania teoretycznie nasz Sim nie musi pojawiać się na uczelni. Pamiętajmy jednak o tym, że darmowe gry mocno przypominają prawdziwe życie. Jeśli nasza postać będzie świadomie opuszczać zajęcia, to szybko zostanie wyrzucana z uczelni. Przerwana edukacja oznacza powrót do domu, co nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Im bardziej zaangażujemy się w proces nauki tym lepiej. Wybitni studenci są nagradzani za wyjątkowe osiągnięcia. Mamy więc szansę na to, aby zgarnąć ciekawe nagrody. Oczywiście to wyłącznie od naszych decyzji zależy to, jak potoczy się dalsze życie Sima. Wcale nie musi być on przykładem dla otoczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby był zbuntowany, a naukę traktował jedynie jako dodatek do życia pełnego zabawy.

Wolny czas – The Sims 4: Uniwersytet

Nauka nie trwa przez całą dobę. Sim może pozwolić sobie na relaks i zabawę. Nie zapominajmy o tym, że kierowana przez nas postać tego potrzebuje. W innym przypadku odmówi on dalszej pracy, a o karierze naukowca będziemy mogli pomarzyć. W wolnym czasie możemy zająć się wieloma rozmaitymi aktywnościami. Możemy grać w ping ponga, jeździć na rowerze, czy też spacerować po okolicy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać się z przyjaciółmi lub umówić na randkę.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz Sim pozna miłość swojego życia w studenckim klubie. Warto więc od czasu do czasu udać się na imprezę. Twórcy gwarantują nam nie tylko nowe lokacje, ale również szereg przedmiotów związanych z wyposażeniem budynków. Dostępny jest wyłącznie tryb single player.

The Sims 4: Uniwersytet Pobierz

The Sims 4™ Uniwersytet

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 1.8 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 6600, 128 MB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8//10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack The Sims 4: Uniwersytet ściągnij chomikuj
  • torrent The Sims 4: Discover University download pebx
  • pełna wersja The Sims 4: Uniwersytet do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *