27 listopada 2023

The Sims Download

Twórca Will Wright niesamowitej serii bardzo słynnych gier strategicznych SimCity, stworzył tym razem symulację życia, która oddaje je w dość drobnych szczegółach. Pobierz The Sims Download za darmo w pełnej wersji. W tej grze tworzymy własną rodzinę Simów i przejmujemy nad nią kontrolę. Budujemy swój wymarzony dom, następnie kierujemy poczynaniami naszej rodzinki, szukamy dla nich pracy i szkolimy by zdobywali awanse. Od nas będzie zależeć czy ich życie będzie spokojne i łatwe, czy też pójdzie w innym kierunku ku powiedzmy zbroni.

[2000] The Sims Download – Pełna Wersja

The Sims Download Pebx

Pobierz za Darmo!

Stworzony wirtualny świat gry został wykonany dość drobiazgowo i zbliżony jest do naszego rzeczywistego. Nasi Simowie dość ciężko pracują za marny grosz, natomiast po powrocie mogą oglądać telewizję lub spotykać się z sąsiadami. Możemy ich także łączyć w pary, czyli zakochiwać by następnie założyć rodzinę i mieć dzieci. W głównym zamierzeniu gra nie ma końca, więc możemy grać bez końca, tak więc pozwoli nam to zaplanować jakieś konkretne cele i przeznaczenie każdego naszego Sima przez całe jego życie. Możemy również doprowadzić do śmierci każdego z członków rodziny. Stworzyć można dziesiątki Simów, lub także zrobić w wirtualnym świecie własną rodzinę oraz przyjaciół.

Będziemy mieć dziesięć możliwych ścieżek rozwoju Simów, podążając nimi mogą zostać oni aktorami, astronautami, szpiegami, przestępcami czy nawet burmistrzem miasta SimCity. Nieograniczona rozgrywka pozwala nam na stały rozwój oraz kształcenie naszych Simów. Interakcja między nimi może doprowadzić do zdobycia przyjaciół czy też wrogów, od nas będzie zależeć czy filtrujemy z sąsiadką lub z nią walczymy. Pobierz pełną wersję The Sims Download i stwórz własną rodzinkę simsów.

W grze będą dostępne narzędzia architektoniczne, które umożliwią nam zbudowanie własnego domu, o jakim marzyliśmy, czy też rozbudowanie aktualnego o różne luksusy jak np. basen, stoły bilardowe, lampiony czy kino domowe z ogromnym ekranem. Do naszej dyspozycji będzie jakieś 150 różnych przedmiotów do wyposażenia domu oraz uszczęśliwienia naszej rodzinki Simów. Już teraz dostaniesz za darmo The Sims Download w pełnej polskiej wersji. Zagraj już teraz, stwórz swoją rodzinę, wymarzony dom, zrób karierę w pracy i poznaj swoją miłość.

The Sims Pobierz – Pierwsza Część PL

Download Sims 2000

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj The Sims Pobierz za darmo
  • Free Download Sims 2000 Exsite
  • Pobierz Simsy za darmo
  • The Sims Pobierz Pełna Wersja
  • The Sims Download Pebx
  • The Sims Free Download Torrent


4 thoughts on “The Sims Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *