22 września 2023

The Sims Medieval Download

The Sims: Średniowiecze, to kolejna pozycja z popularnej serii The Sims, w której wcielamy się w jednego z głównych bohaterów – rycerza, księżniczki, barda itd. i z jego punktu widzenia obserwujemy to, co dzieje się aktualnie w królestwie.

The Sims Medieval to gra, która w pewnym stopniu przypomina tradycyjne symulatory, ale w przeciwieństwie do nich nie oferuje takiej dawki humoru. W tym połączeniu strategii i cRPG możemy – niczym w krzywym zwierciadle – zobaczyć czym tak naprawdę było życie w państwie feudalnym. Pomogą nam w tym elementy karykaturalne, które dzięki twórcom gry The Sims Studio bardzo często pojawiają się na ekranie.

The Sims Medieval Download

The Sims Medieval Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry.

Tak jak było to wspomniane we wstępnie, The Sims Medieval Download oferuje nam możliwość symulacji życia całego państwa feudalnego. Argumentem, przemawiającym za tym by pobrać tą grę jest fakt, że państwo to jest niezwykle otwarte i to od naszych decyzji i odgrywanych przez nas postaci będzie zależało, jak potoczą się jego losy.

Przykład? Inaczej potoczą się losy naszego państwa, jeśli np. będziemy odgrywać rolę króla a inaczej, gdy wybierzemy sobie za naszego głównego bohatera barda. Jest to możliwe dzięki różnym zestawom zadań, przypisanych dla każdej z postaci. Tym samym, zupełnie inaczej wpłyniemy na bieg historii!

Oczywiście nie wszystko zależy od tego, jaką postać wybierzemy. Istotne jest również to, w jaki sposób będziemy nią oddziaływać na nasze królestwo. Jeśli np. będziemy królem, który dba wyłącznie o swoją wygodę, prawdopodobnie nasze państwo bardzo szybko popadnie w ruinę. Jeśli jednak będziemy mądrymi i sprawiedliwymi władcami to czeka nas prawdziwy, „simsowy” Złoty Wiek. System immersji jest więc podstawową zaletą gry – dzięki której warto pobrać The Sims: Średniowiecze Download na swój komputer osobisty.

Mechanika gry.

Rzecz jasna sam system questów, czyli zadań to nie wszystko. Liczy się też to, jaki charakter ma nasza postać, jak my na nią oddziałujemy i to, czy nie ograniczamy się przypadkiem wyłącznie do poszczególnych zadań. Tak samo ważne jak poszczególne zadania, są również codzienne obowiązki naszych simów – to jest opieka nad dzieckiem, zapewnianie pożywienia itd. Oczywiście, niektóre z cech naszego bohatera możemy zdefiniować od razu – zaraz na początku gry. Na szczęście The Sims Medieval Download jest pod tym względem bardzo otwartym symulatorem. Poszczególne cechy możemy przyporządkowywać określonym postaciom. Pyszny może być zarówno sam władca, jak też i zwyczajny bard.

Grafika gry The Sims: Średniowiecze

Pod względem graficznym, The Sims: Średniowiecze prezentują się bardzo ciekawie, oferując praktycznie taki sam poziom jakości obrazu co ostatnie wersje gry. Interfejs jest praktycznie żywcem przeniesiony z innych pozycji serii – nie powinno jednak to nas dziwić, przecież mówimy o tej samej grze, tylko że w innych wydaniach.

Dużym plusem produkcji The Sims Medieval, dla którego warto pobrać tą grę, jest mimika postaci. Każde z nich zachowuje się inaczej – często w bardzo humorystyczny sposób. Wobec niektórych zachowań naszych bohaterów trudno przejść obojętnie, z poważnym wyrazem twarzy.

Rekomendowane wymagania sprzętowe

  • procesor Pentium IV 2.4 GHz,
  • pamięć operacyjna 1.5 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza);
  • wolne miejsce na dysku twardym komputera 5.3 GB HDD,
  • system operacyjny Windows XP/Vista/7

The Sims Średniowiecze Pobierz

Pełna Wersja

The Sims Medieval Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Sims Medieval Torrent
  • Pobierz The Sims Średniowiecze Chomikuj
  • Exsite The Sims Medieval Download PC
  • Pebx The Sims Średniowiecze Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *