20 czerwca 2024

The Trail: Frontier Challenge Download

The Trail: Frontier Challenge to fantastyczna gra typu survival, która stanowi nie tylko odświeżoną, ale przede wszystkim rozbudowaną wersję tytułu The Trial: A Fontier Journey. Za grę odpowiedzialne jest studio 22 Cans Studios, którego głównym założycielem jest Peter Molyneux. Temu człowiekowi świat graczy zawdzięcza takie legendarne już tytuły jak seria Fable, Dungeon Keeper czy Syndicate. Tytuł został wypuszczony na platformę PC Windows, jednak na jego podstawie wyszła również gra na urządzenia mobilne. Jeśli kręci Cię survival i masz w sobie żyłkę odkrywcy, to ten tytuł z całą pewnością Cię nie zawiedzie. Koniecznie pobierz The Trail: Frontier Challenge i zacznij odkrywać zupełnie nowy, nieznany dotąd świat.

The Trail: Frontier Challenge Download

The Trail: Frontier Challenge crack

Pobierz za Darmo!

Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę podróżnika, który dociera do nieznanego nikomu dotąd, wspaniałego lądu. Nowy Świat jest krainą inspirowaną Ameryką Północną, która jest pełna niezbadanych zakamarków i wspaniałych miejsc do eksploracji. Gracz musi dotrzeć do miasteczka Eden Falls, gdzie może się osiedlić, a następnie rozwijać się i piąć się po kolejnych szczeblach drabiny kariery. Pewnego dnia może nawet zajdzie tak daleko, że obejmie funkcję burmistrza miasteczka.

Gracz obserwuje całą akcję z pozycji trzeciej osoby, a więc jest to standardowy TPP. Kraina, którą przyjdzie mu zwiedzać i eksplorować prezentuje się naprawdę fantastycznie – nie brak tutaj malowniczych pejzaży w postaci skąpanych w śniegu górskich szczytów czy wręcz pustynnych rejonów. Orientację w terenie zapewnia bohaterowi dwuwymiarowa mapa, która wskazuje mu kolejne kierunki do zobaczenia. Ponadto gracz musi nie tylko przetrwać w tym nieznanym świecie, ale musi również szukać kolejnych miejsc do rozbijania obozów, w których mógłby się przespać i zregenerować swoje siły po długiej wędrówce. Gracz musi również stale rozwijać swojego bohatera, ponieważ zyskuje w ten sposób kolejne umiejętności i punkty. Można wybrać jeden z dostępnych, pięciu zawodów do wyboru: można wcielić się w kucharza, drwala, krawca, myśliwego lub poszukiwacza. W miarę postępów bohater awansuje na kolejne poziomy, aż w końcu osiągnie mistrzostwo w swoim fachu. Uwadze gracza z pewnością nie umknie rozbudowany system craftingu – większość przedmiotów należy wykonać samodzielnie w oparciu o pozyskane surowce. Trzeba tylko pamiętać o rozsądnym zarządzaniu swoim ekwipunkiem w trakcie kolejnych misji i zadań w grze. Jeśli podoba Ci się opcja survivalu, samodzielnej pracy i rozwijania swoich umiejętności w grze, to ten tytuł koniecznie musi wpaść w Twoje ręce. Pobierz The Trail: Frontier Challenge Download i stań się prawdziwym mistrzem w swoim rzemiośle, a nie znajdziesz sobie równych!

Warto podkreślić, że gracz wcale nie musi być sam w rozgrywce, ponieważ może mu towarzyszyć jego wierny, czworonożny przyjaciel, jak również inni gracze kontrolujący podobne postacie. Całość wydaje się być bardzo rozsądnie skomponowana, a fabuła naprawdę wciąga. Gra utrzymana jest w stylistyce kreskówkowej, co z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu. Pobierz The Trail: Frontier Challenge Download i eksploruj Nieznany Świat wzdłuż i w szerz ciągle odkrywając jego nowe elementy i cudowne widoki.

The Trail: Frontier Challenge Pobierz Codex

The Trail: Frontier Challenge Download

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded The Trail: Frontier Challenge Free Download
  • Pobierz The Trail: Frontier Challenge Crack Chomikuj
  • Free Download The Trail: Frontier Challenge Torrent Pebx
  • Exsite The Trail: Frontier Challenge Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *